۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴

نیمروز به وفقت فضای مجازی؛

ظریف: شیعه و سنی قربانی داعش

ظریف: شیعه و سنی قربانی داعش
واکنش ظریف به اقدام تروریستی افغانستان، هجوم کاربران به صفحه اینستاگرام طراح لباس المپیک ،‌سفر وزیرخارجه ترکیه به آمریکا برای استرداد «گولن» ترافیک بالایی در فضای مجازی داشت.
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری صدا وسیما آنچه که در این نوشتار بررسی می شود ، همان پایش رسانه های سایبری است که از میان پرمخاطب ترین خبرها در فضای مجازی از مرور صفحه های شبکه های اجتماعی و ارتباطی پرطرفدار استخراج شده اند.
توئیتر... ظریف: شیعه و سنی قربانی داعش 
ظریف: شیعه و سنی قربانی داعشمحمدجواد ظریف در صفحه شخصی خود در توئیتر، در واکنش به اقدام تروریستی اخیر در پایتخت افغانستان که منجر به کشته و مجروح شدن ده‌ها تن از شهروندان این کشور شد، نوشت: بمب‌گذاری‌های تروریستی افغانستان نمونه دیگری از عمق شرارت داعش است؛ شیعه و سنی هر دو قربانی هستند و باید برای شکست افراط‌گرایان متحد شوند.
هجوم کاربران به صفحه اینستاگرام طراح لباس المپیک
ظریف: شیعه و سنی قربانی داعش
پس از مدت‌ها انتظار دیروز در آکادمی ملی المپیک از لباس کاروان ایران در المپیک ریو رونمایی شد، لباس‌هایی که قرار بود برگرفته از طرح‌های اسلامی، اسلیمی و ایرانی باشد اما تنها دقایقی بعد از رونمایی از این لباس‌ها بود که موج انتقادها نسبت به لباس‌های طراحی شده به سوژه‌ کاربران تبدیل شد و این بار صفحه خانمی که گفته می شود طراح لباس کاروان ورزشکاران ایران در المپیک ریو است مورد هجوم کاربران ایرانی قرار گرفت. مهناز آرمین طراح لباس المپیکی ها در دفاع از خود گفت: بانوان ورزشکار ایرانی اولین بار با طراحی خاص و لباس ایرانی در المپیک ۲۰۱۶ ریو برزیل به رقابت می پردازند.


توییتر ... رضایی: سعودی‌ها شرورترین حکومت روی زمین
ظریف: شیعه و سنی قربانی داعشدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتر خود به عملکرد عربستان سعودی در منطقه واکنش نشان داد.وی نوشت: سعودی‌ها شرورترین حکومت روی زمین هستند و با جنون خود منطقه را به آشوب می‌کشند.
توئیتر ...سفر وزیرخارجه ترکیه برای استرداد «گولن»
ظریف: شیعه و سنی قربانی داعش«مولود چاوش اوغلو» وزیر امور خارجه ترکیه از سفر قریب الوقوع خود به آمریکا به منظور مذاکره با واشنگتن برای استرداد «فتح الله گولن» رهبر اپوزیسیون ترکیه خبر داد.چاوش اوغلو در صفحه توئیتر خود نوشت: بزودی برای مذاکره با واشنگتن جهت استرداد گولن به ترکیه، راهی آمریکا خواهد شد. دولت ترکیه فتح الله گولن و گروه وی را به طراحی کودتای شکست خورده اخیر در این کشور متهم نموده است. این در حالی است که گولن که مقیم پنسیلوانیا در آمریکاست این اتهامات را کاملا رد کرده است.دولت ترکیه مدعی است که گولن عامل اصلی کودتای نافرجام اخیر در ترکیه بوده است.

کد: 3053  *************************** 
منبع : صدا و سیما

پربازدیدترین امروز

website tracking