۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نوشهر

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در  نوشهر
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

وی افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و انتظامی ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۷ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند.

وی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در بازدید از محل اختفای متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر و اموال سرقتی کشف کردند.

وی از توقیف ۲ دستگاه خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرا این طرح خبر داد و افزود:کشف ۶ فقره سرقت از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

سرهنگ محمدی افزود: در این طرح از ۵۵ واحد صنفی بازدید شد که به ۴۰ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمب داده شد و ۱۵ واحدصنفی نیز بعلت عدم رعایت قوانین صنفی و ضوابط انتظامی پلمب شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری محل اعلام دارند.
کلیدواژه ها :نوشهر
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking