۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

آخرین دیدار فصل برای تراکتورسازی/ چشم در اهواز، گوش‌ به تبریز

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امشب در آخرین دیدار لیگ هجدهم به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‎های کشور امشب (پنجشنبه) با برگزاری 8 دیدار همزمان به اتمام می‌رسد که در یکی از این دیدارها تیم تراکتورسازی میهمان فولاد خوزستان خواهد بود.

تراکتورسازی امیدوار به کسب سهمیه

تراکتورسازی که در حالی در این دیدار به میدان می‌رود که برای گرفتن سهمیه آسیایی تلاش می‌کند. فارغ از هر نتیجه‌ای که در دیدارهای همزمان رقم بخورد، تراکتورسازی برای گرفتن سهمیه آسیایی، امشب باید از سد فولاد خوزستان عبور کند.

شاگردان جرج لیکنز در حال حاضر 51 امتیازی هستند و در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند. تیم چهارم جدول هم پدیده شهر خودرو است که باید در تبریز به مصاف ماشین‌سازی برود.

چشم‌ها در اهواز، گوش‌ها در تبریز

تراکتورسازی اگرچه امشب در ورزشگاه شهدای فولاد رودرروی شاگردان افشین قطبی قرار می‌گیرد، اما چشم اعضای این تیم همچنان به تبریز و دیدار همزمان ماشین‌سازی – پدیده است.

شاید حتی نتیجه دیدار ماشین‌سازی – پدیده شهر خودرو برای تراکتوری‌ها از دیدار خودشان مقابل فولاد خوزستان مهمتر باشد.

اما و اگرهای کسب سهمیه آسیایی برای تراکتورسازی؛ گذر پوست به دباغ‌خانه افتادتراکتورسازی با یک غایب به مصاف فولاد خوزستان می‎رودحضور علی دایی در تراکتورسازی چقدر جدی است؟

از طرفی دیگر، هواداران تراکتورسازی هم در یکی دو روز اخیر تبلیغات گسترده‌ای را در فضای مجازی انجام داده‌اند تا تماشاگران حضور در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز، از ماشین‌‎سازی حمایت کنند.

تیم مقابل ماشین‌سازی، رقیب مستقیم تراکتورسازی برای کسب سهمیه آسیایی است و به همین خاطر دیدار ماشین‌سازی – پدیده شهر خودرو از حساسیت بسیار بالایی برای تبریزی‌ها برخوردار خواهد بود.

فولادِ خنثی!

برخلاف تراکتورسازی، نتیجه بازی امشب اهمیت چندانی برای فولاد خوزستان ندارد. آنها نه شانس قهرمانی و کسب سهمیه دارند و نه خطر سقوط تهدیدشان می‌کند.

فولاد خوزستان که بعد از حضور افشین قطبی نتایج خوبی را کسب کرده، در حال حاضر با کسب 37 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی قرار دارد. بهترین و خوشبینانه‌ترین جایگاه ممکن برای شاگردان افشین قطبی در لیگ هجدهم، پایان فصل با قرار گرفتن در رده ششم است.

تراکتوری‌ها امیدوار به پایان شیرین

بازیکنان تیم تراکتورسازی که در هفته‌های گذشته نتایج نتایج خوبی کسب نکرده و شانس قهرمانی‎شان را از دست داده‌‎اند، به دنبال پیروزی در آخرین دیدار فصل هستند.

آنها با حواشی زیادی هم دست و پنجه نرم کرده و در نهایت با کسر 25 درصد از قراردادشان مواجه شدند. حالا امیدوارند که با پیروزی مقابل فولاد، هم 25 درصد از قراردادشان کم نشود و هم پایان خوبی در لیگ هجدهم داشته باشند.

کلیدواژه ها :چشم
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking