۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

محور خلخال به پونل بازگشایی شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل از بازگشایی محور خلخال به پونل خبر داد و گفت: در حال حاضر این محور برای تردد خودروهای سبک مهیا شده است.
- اخبار استانها -

سردار هوشنگ حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: محور خلخال به پونل مهرماه سال گذشته به دلیل رانش کوه، بارش برف و احتمال ریزش بهمن مسدود شد و از این مدت تاکنون تردد در این محور میسر نبوده است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل از بازگشایی محور خلخال به پونل خبر داد و گفت: این محور با تلاش‌های عوامل پلیس راه و راهداری استان بازگشایی شده و در حال حاضر این محور برای تردد خودروهای سبک مهیا شده است.

محورهای مواصلاتی اردبیل هوشمندسازی می شود1100 کیلومتر باند در محورهای مواصلاتی اردبیل برف‌روبی شدمحورهای مواصلاتی اردبیل هوشمندسازی می شود

وی بیان کرد: برای بازگشایی این محور نیروهای راهداری و پلیس راه در شهرستان‌های خلخال، تالش و رضوان‌شهر تلاش کرده و توانستند این محور را برای تردد خودروها آماده کنند.

حسینی از اعمال محدودیت تردد برای خودروهای سنگین در این محور خبر داد و افزود: به دلیل خسارت وارده به پل طاقی کیلومتر 13 محور خلخال به پونل در حال حاضر تردد خودروهای سنگین در این مسیر ممنوع بوده و این خودروها می‌توانند از محور جایگزین اسالم به خلخال برای تردد استفاده کنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به خطرات احتمالی که تردد خودروها در محور خلخال به پونل وجود داشت ماموران پلیس راه حضوری موثر در هنگام مسدود بودن در این محور داشته و از تردد خودروها در این مسیر جلوگیری کردند.

کلیدواژه ها :خلخال
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking