۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

92 میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر به بنگاههای تولیدی استان بوشهرپرداخت شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی ظهر امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر با اشاره به  اعتبارات بند الف تبصره 18 در راستای رونق تولید اظهار داشت: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده در راستای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور، 112 میلیارد ریال برای نوسازی و بهسازی سه واحد تولیدی به استان بوشهر ابلاغ شد.

وی، با بیان  اینکه برای پرداخت این تسهیلات کمیته ویژه‌ای تشکیل شده است تصریح کرد: این تسهیلات از سوی بانک صنعت و معدن برای پرداخت به واحدهای تولیدی بررسی شد و این در حالی است که تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه از سوی بانک ملی مورد توجه قرار گرفته و 4 تفاهم‌‌نامه منعقد شده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر، سهم بانک ملی استان بوشهر برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را 80 میلیارد ریال دانست و خاطر نشان کرد:  تاکنون 53 طرح تولیدی برای استفاده از تبصره بند الف تبصره 18 ثبت نام کرده‌اند.

حسینی محمدی با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت تسهبلات برای رونق تولید تصریح کرد:  بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر به بنگاههای تولیدی استان بوشهرپرداخت شده است.

39 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بنگاههای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد 47.3 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری به واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد 114 میلیارد تومان برای رونق صنعت و معدن استان بوشهر تصویب شد

وی، با بیان اینکه 18 طرح تولیدی خواستار دریافت تسهیلات برای نوسازی واحدهای تولیدی هستند افزود: شرکت تولیدی بوشهر چرم که 13 سال تعطیل شده اکنون برای بازسازی و نوسازی ماشین‌‌آلات اقدام کرده است که با راه‌اندازی آن 200 نفر مشغول بکار می‌شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking