۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

پیگیری تسنیم نتیجه داد؛ راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز بازگشایی و مردم از حبس خارج شدند

راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز پس از پیگیری خبرگزاری تسنیم بازگشایی شد و مردم از حبس 5 ماهه خارج شدند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از الیگودرز، مردم روستاهای بخش بشارت الیگودرز که بر اثر رانش زمین و انسداد جاده خاکی، 5 ماه در حبس به سر می‌بردند پس از پیگیری خبرگزاری تسنیم و انتشار گزارش با عنوان «حبس 5 ماهه 20 روستای الیگودرز؛ مردم بدون آب و نان مانده‌اند»راه ارتباطی‌شان بازگشایی شد.

جاده خاکی موجود هرساله در فصل زمستان و با اولین بارش‌ها بسته و هرازگاهی دچار رانش زمین می‌شود که در پی آن تعدادی از روستاها در حبس قرار می‌گیرند و راه ارتباطی مردم قطع می‌شود؛ از آذر ماه سال گذشته تاکنون مسیر ارتباطی 20 روستا قطع شده بود که امروز بازگشایی این جاده انجام شد.

خداداد حسنی دهیار روستای پز الیگودرز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: پس از انتشار خبر انسداد راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز در خبرگزاری تسنیم مسئولان مربوطه در راستای بازگشایی جاده مسدود شده اقدام کردند.

لرستان| حبس 5 ماهه 20 روستای الیگودرز؛ مردم بدون آب و نان مانده‌اندروستاهای الیگودرز در محاصره «محرومیت»؛ حبس 6 ماهه مردم+تصاویرروایت دانش‌آموزانی که چوپان می‌شوند

وی افزود: اکیپی از راهداری استان به منطقه آمده و جاده را باز کردند، شن‌ریزی انجام شد و راه رانشی را درست کردند؛ نتوانستند راه را تغییر دهند ولی بازگشایی صورت گرفته است.

دهیار روستای پز الیگودرز عنوان کرد: از مدیرکل راهداری و رئیس راهداری شهرستان تشکر می‌شود که پیگیری لازم را در راستا بازگشایی انجام دادند و راه حدود 20 روستا بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه راه این روستاها از آذر ماه سال گذشته تاکنون قطع بود تصریح کرد: با توجه به اینکه راه ارتباطی بازگشایی شده است درخواست داریم عوامل شرکت برق نیز در راستای رفع مشکل برق این روستاها اقدام کنند.

حسنی بیان کرد: پیمانکار برق سال گذشته مشخص شده که به دلیل مشکل راه و نبود جاده دسترسی نیامدند ولی الان که جاده بازگشایی شده می‌توانند برای برطرف کردن مشکل برق اقدام کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking