۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

جشن بزرگ نیمه‌ رمضان در 8 مسجد شاخص اراک برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: 8 مسجد در شهرستان اراک ویژه‌برنامه‌های جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع) را برگزار می‌کنند.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام صفر قربان‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به ویژه‌برنامه‌های ولادت امام حسن مجتبی(ع) در استان مرکزی اظهار داشت: در روز وفات حضرت خدیجه(س) در مساجد استان برنامه‌های تبیینی درراستای پرداختن به فضائل و کمالات این حضرت انجام می‌شود.

وی افزود: ویژه‌برنامه جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع) با همکاری دبیرخانه بین‌المللی بنیاد غدیر به صورت متعارف در مساجد شهرستان اراک و استان برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به برگزاری جشن عمومی در مساجد استان ادامه داد: در کوی امام سجاد(ع) اراک به دلیل اینکه یکی از مناطق ویژه است با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پایگاه بسیج سازمان تبلیغات اسلامی ویژه‌برنامه‌ای در این مکان برگزار می‌شود.

ویژه‌برنامه ولادت امام حسن (ع) در 1600 امامزاده برگزار می‌شودبرکتی به کرم کریم اهل بیت در سفره‌های خیران اصفهانی برای نیازمندانویژه برنامه‌های ولادت امام حسن مجتبی(ع) در حرم رضوی برگزار می‌شود

قربانپور بیان کرد: 8 مسجد در شهرستان اراک ویژه‌برنامه جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌کنند که این ویژه‌برنامه‌ها با ایراد سخنرانی پیرامون ویژگی‌، شخصیت و سیره ائمه معصومین(ع)، رسیدگی به ایتام، آماده‌کردن بسته‌های غذایی و خدمات پزشکی رایگان برای مردم به دلیل شرایط اکرام با توجه به شخصیت امام حسن مجتبی(ع) همراه است.

وی تصریح کرد: با توجه به هم‌زمانی شب‌های قدر با روز سوم خرداد شهرستان‌ها باید حداقل یک برنامه از ویژه‌برنامه‌های شب‌های قدر را در گلزار شهدا برگزار کنند، در مصلی بیت‌المقدس اراک و گلزار شهدا هم ویژه‌برنامه شب‌های قدر برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به روز چهارم خردادماه به مناسبت روز دزفول، مقاومت و پایداری، سخنرانان باید برنامه سخنرانی خود را در این زمینه متمرکز کنند.

کلیدواژه ها :اراک استان مرکزی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking