۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

فرمانده انتظامی مهران خبر داد:

کشف ۱۳۰۰ قطعه مرغ قاچاق در مهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی با اعلام این خبر گفت: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی جندالله هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد یک هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق در قالب یک محموله ۳ تنی بدون مدارک جابجایی، کشف و ضبط شد.سرهنگ شهبازبیگی با اشاره به اینکه بار این خودرو توسط کارشناسان ۳۲۰ میلیون ریال ارزش گذاری شده است، بیان کرد: در این زمینه خودروی ایسوزو توقیف و راننده آن پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.فرمانده انتظامی شهرستان مهران در پایان خاطر نشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه مستقیم می‌زند که از تمام مردم تقاضا می‌شود هر گونه اخبار در خصوص کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی با اعلام این خبر گفت: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی جندالله هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه خودرو ایسوزو مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد یک هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق در قالب یک محموله ۳ تنی بدون مدارک جابجایی، کشف و ضبط شد.

سرهنگ شهبازبیگی با اشاره به اینکه بار این خودرو توسط کارشناسان ۳۲۰ میلیون ریال ارزش گذاری شده است، بیان کرد: در این زمینه خودروی ایسوزو توقیف و راننده آن پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران در پایان خاطر نشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه مستقیم می‌زند که از تمام مردم تقاضا می‌شود هر گونه اخبار در خصوص کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
کلیدواژه ها :مهر مهران 110 پلیس
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking