۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

رد رشوه ۱۵ میلیون ریالی مأموران وظیفه‌شناس در دماوند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مأموران پلیس آگاهی دماوند در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام سرکشی از صنوف در بازدید از یک واحد تجاری، موفق به کشف تعدادی لوازم خانگی خارجی قاچاق شدند.گفتنی است که متهم برای رهایی از چنگ قانون، به مأموران پیشنهاد ۱۵ میلیون ریال پول به عنوان رشوه کرد که با هماهنگی‌های قضائی و مبادی مسئول، مبلغ پیشنهادی صورتجلسه و محل مورد بازرسی قرار گرفت.بر اساس این گزارش مأموران وظیفه‌شناس ضمن رد رشوه پیشنهادی، صحت عمل خود را نشان داده و در اسرع وقت موضوع را صورت‌جلسه و ضمیمه پرونده کردند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مأموران پلیس آگاهی دماوند در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هنگام سرکشی از صنوف در بازدید از یک واحد تجاری، موفق به کشف تعدادی لوازم خانگی خارجی قاچاق شدند.

گفتنی است که متهم برای رهایی از چنگ قانون، به مأموران پیشنهاد ۱۵ میلیون ریال پول به عنوان رشوه کرد که با هماهنگی‌های قضائی و مبادی مسئول، مبلغ پیشنهادی صورتجلسه و محل مورد بازرسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش مأموران وظیفه‌شناس ضمن رد رشوه پیشنهادی، صحت عمل خود را نشان داده و در اسرع وقت موضوع را صورت‌جلسه و ضمیمه پرونده کردند.
کلیدواژه ها :دماوند
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking