۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۴۰

رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت در رودخانه «سیمره» غرق شد

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت گفت: رئیس سابق هیئت کوهنوردی این شهرستان در رودخانه سیمره غرق شده و عملیات جست‌وجو برای یافتن جسد او ادامه دارد.
- اخبار استانها -

محمدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: در روز گذشته رضا نقوی رئیس سابق هیئت کوهنوردی این شهرستان به‌همراه عده‌ای از دوستان به تنگه گردشگری شیرز اعزام می‌شوند، گردشگران به‌هنگام ورود در این منطقه به‌دنبال تهیه اسکان هستند و رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت از شدت گرما و برای شنا وارد رودخانه سیمره شده، اما درحال برگشت و به‌دلیل سرعت زیاد آب این رودخانه غرق می‌شود.

وی افزود: به‌محض دریافت گزارش غرق‌ شدن تیم جست‌وجو و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت به‌همراه یک دستگاه آمبولانس به منطقه شیرز اعزام شد و در حاشیه این رودخانه به عملیات جست‌وجو پرداختند، اما باتوجه به فرارسیدن تاریکی هوا امکان ادامه عملیات فراهم نبود و امروز تلاش تیم ما ادامه دارد.

غرق شدن مادر به همراه 2 کودک در استخر خانگیکشف جنازه جوان غرق‌شده در رودخانه مردق‌چای مراغه ‌پس از 10 روز ‌3 نفر در رودخانه زاینده‌رود غرق‌ شدند؛ ممنوعیت فعالیت‌ رفتینگ‌ در شهرستان سامان

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت عنوان کرد: از افرادی که به‌صورت خودجوش برای یافتن جسد غرق‌شده رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت به منطقه شیرز اعزام می‌شوند، درخواست داریم حتماً دوربین شکاری به‌همراه خود داشته باشند و اصول ایمنی را نیز در هنگام جست‌وجو رعایت کنند.

وی بیان کرد: از شهروندان و گردشگران انتظار داریم از شناکردن در رودخانه سیمره باتوجه به طغیان و گل‌آلود بودن این رودخانه در پی بارندگی‌های اخیر جداً خودداری کنند.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking