۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۷

عرضه شکر برای مصارف خانگی بدون محدودیت در اردبیل انجام می‌شود

عرضه شکر برای مصارف خانگی بدون محدودیت در اردبیل انجام می‌شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: عرضه شکر برای مصارف خانگی در استان اردبیل بدون محدودیت انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ارژنگ عزیزی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل امروز در جلسه تنظیم بازار استان گفت: در حوزه صنفی و صنعتی نیز توزیع شکر بر اساس میزان مصرف و تولید محصول انجام می‌شود.

وی بیان کرد: تمام واحد‌هایی که برای دریافت سهمیه شکر معرفی می‌شوند مورد نظارت واقع شده و میزان مصرف و تولید محصول آن‌ها رصد می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل همچنین بر استخراج صنایع پرمصرف شکر تاکید کرد و گفت: توزیع شکر برای این صنایع به دلیل مصرف عمومی به صورت سهمیه انجام می‌شود و باید روند عرضه آن کنترل شود.

عزیزی همچنین از ادامه روند نظارت بر تولید و عرضه گوشت مرغ در استان خبر داد و افزود: در صورت مازاد بودن مرغ تولیدی در استان پشتیبانی امور دام استان نسبت به خرید تضمینی و انبار آن در سردخانه اقدام می‌کند.

وی بیان کرد: با اقدامات انجام گرفته در راستای تامین نهاده‌های دامی به صورت سهمیه‌های دولتی افزایش قیمت مرغ متوقف شده است.

کلیدواژه ها :اردبیل استانداری
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking