۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷

نماینده، ولی فقیه در لرستان:

حادثه سیل صحنه انسجام ملی و اتحاد محبان اهل بیت در دنیا

حادثه سیل صحنه انسجام ملی و اتحاد محبان اهل بیت در دنیا
نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: علیرغم اینکه حادثه سیل اخیر خساراتی را برجاگذاشت، اما باعث انسجام ملی و اتحاد محبان اهل بیت در دنیا شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: علیرغم اینکه حادثه سیل اخیر خساراتی را برجاگذاشت، اما باعث انسجام ملی و اتحاد محبان اهل بیت در دنیا شد.

 میرعمادی در دیدار با نماینده رهبر معظم انقلاب در کشور هندوستان اظهار داشت: سیل در استان لرستان خسارات زیادی را به وجود آورد از جمله خانه، وسایل منزل، کشاورزی و شغل مردم دچار آسیب شد، اما این حادثه سیل باعث انسجام ملی و اتحاد محبان اهل بیت در دنیا شد همچنین شاهد امداد رسانی ۶ کشور به مناطق سیل زده استان بوده ایم.

وی گفت: این حادثه کمک‌های فراوان مردمی را هم به همراه داشته، اما مهم‌ترین مساله در این حادثه این است که نشان داد جهان اسلام دارای ظرفیت‌های بزرگی می‌باشد.

 نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد بیان کرد: علیرغم اینکه آمریکا در ارسال کمک رسانی به کشور ممانعت کرد، اما به صورت خود جوش مردم مسلمان و نوع دوست وارد صحنه شدند و پاسخ کوبنده‌ای به آمریکا و دشمنان اسلام دادند.

میرعمادی ادامه داد: به گفته مقام معظم رهبری این حادثه سیل یک آزمون بزرگی برای ملت و مسئولان و مسلمانان بود.

وی همچنین از اظهار همدردی و کمک‌های ارزشمند شیعیان هندوستان تقدیر و تشکر کرد.

کلیدواژه ها :حادثه اهل بیت اتحاد
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking