۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۵

فراخوان جشنواره هنری "دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده"

فراخوان جشنواره هنری
نخستین جشنواره هنری "دریاچه ارومیه از گذشته تا آینده" در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار می‌شود.

فراخوان جشنواره هنری به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، این جشنواره هنری با هدف جلب توجه و مشارکت هنرمندان و دانشگاهیان و عموم مردم در خصوص مواجهه با مشکلات حوضه آبریز دریاچه ارومیه و بحران خشک شدن آن توسط مرکز تحقیقات مدیریت توسعه پایدار حوضه آبریز دریاچه ارومیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام دبیرخانه شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و هنرمندان و علاقه مندان می‌توانند در بخش‌های عکس، پوستر، تصویرسازی و نقاشی شرکت کنند.

ارسال آثار و تکمیل فرم نام نویسی تا اول خرداد ماه ۹۸ امکان پذیر است.

آثار راه یافته به جشواره به شکل بروشور به چاپ رسیده ویک جلد از آن به همراه گواهی شرکت در جشنواره به صاحب اثر ارائه و نمایشگاه آثار منتخب از ۲۰ تا ۲۳ خرداد ماه برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت جشنواره به آدرس www.iaut.ac.ir بخش مراکز تحقیقاتی مراجعه و پس از دریافت فرم ثبت نام آثار خود را به ایمیل SDM@iaut.ac.ir ارسال کنند.

شرکت کنندگاه همچنین می‌توانند به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره واقع در ضلع شرقی اتوبان پاسداران، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، پشت ساختمان فنی، مرکز تحقیقات دریاچه ارومیه مراجعه و آثار و فرم ثبت نام را تحویل دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking