۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۷

طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود

طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار نیر اصلاح و تکمیل می‌شود
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: طرح جامع گردشگری منطقه بولاغلار شهرستان نیر اصلاح و تکمیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مسعود امامی یگانه،سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در جلسه بررسی وضعیت شهر نیر گفت: این شهرستان به دلیل دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان اعم از مناظر بکر طبیعی و آب‌های گرم معدنی، نقش مهمی را در جذب گردشگر به استان ایفا می‌کند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل ضمن اشاره به اهمیت شهر نیر به عنوان مدخل ورودی استان اردبیل، افزود: همه ساله گردشگران بسیاری، از نقاط مختلف کشور از شهر نیر وارد استان می‌شوند که این امر نشانگر ضرورت ساماندهی خیابان‌ها و مناظر شهری است.

امامی یگانه ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش تردد مسافران در این ایام، ساماندهی وضعیت خیابان اصلی این شهر، بسیار حائز اهمیت است که با هماهنگی‌های انجام گرفته، به دنبال اجرای آن هستیم.

وی افزود: یکی دیگر از خواسته‌های به حق مردم این منطقه، تعیین تکلیف کمربندی شهرستان نیر است که دفتر فنی استانداری مسئولیت پیگیری آن را بر عهده دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل اظهار داشت: برای بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی، جلسه‌ای با حضور فرماندار و همچنین دستگاه‌های ذیربط، در جهت رفع مشکلات عمرانی آن شهرستان برگزار خواهیم کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking