۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۷

کشف ۲۵۷ کیلوگرم مواد مخدر در کردستان

فرمانده انتظامی کردستان گفت: در ۵۰ روز گذشته از سال جاری در مجموع ۲۵۷ کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران از سنندج ،  فرمانده انتظامی کردستان گفت: بیشتر این کشفیات ماده مخدر تریاک بود و میزان این کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

سردار علی آزادیاضافه کرد: در این مدت ۷۵۵ نفر معتاد متجاهر از خیابان‌های شهر جمع آوری شده اند که نسبت به سال قبل ۲۹ درصد افزایش داشت.

سردار آزادی افزود: باید اقدامات پیشگیری در حوزه اعتیاد در جامعه نهادینه شود و از دستگاه‌های مختلف بویژه فرهنگی می‌خواهیم که در این ارتباط به پلیس کمک کنند.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه علت وقوع بسیاری از جرائم بویژه جرائم خُرد به اعتیاد ختم می‌شود، گفت: اقدامات مقابله‌ای پلیس با مواد مخدر و اعتیاد از خواسته‌های مردم و از اولویت‌های پلیس است.

سردار آزادی همچنین از کشف ۱۰ تُن آلوی فاسد در بیجار خبر داد و تاکید کرد: ارزش این محموله یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
وی افزود: ماموران انتظامی بیجار حین گشت زنی به یک کامیون مشکوک می‌شوند که پس از هماهنگی با مقام قضایی و بازرسی از کامیون این خودروی حامل مواد غذایی فاسد توقیف شد.

سردار آزادی با اشاره به اینکه صاحب بار قصد توزیع آن در میان مردم را داشت، یادآور شد: این فرد دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

کلیدواژه ها :اعتیاد
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking