۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۷

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد:

اهداف و ضروریات ساماندهی امور جوانان در مناطق سیلزده لرستان

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ساماندهی امور جوانان در مناطق سیلزده لرستان از اهداف و ضروریات بوده و در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، علی یاورعزیزپور، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ساماندهی امور جوانان در مناطق سیلزده لرستان از اهداف و ضروریات بوده و در دستور کار است.

عزیزپور  در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: دانشگاه لرستان و دانشگاه علوم پزشکی می‌توانند در راستای برپایی مراکز مشاوره در مناطق سیلزده به آسیب دیدگان کمک کنند.

وی اضافه کرد: همچنین بانک‌ها و مجموعه حوزه اقتصادی استان وام‌های جوانان را استمهال (مهلت خواستن) کنند تا بتوانند توانایی مالی برای پرداخت را پیدا کنند و انتظار داریم اگر زوجی در این مناطق تقاضای تسهیلات ازدواج دارد در اولویت قرار بگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: همچنین مهارت‌های لازم در شهرستان‌های سیلزده در اولویت قرار گیرد که می‌توانند علیرغم کمک به بازسازی در اشتغالزایی نقش داشته باشند.

عزیزپور به شناسایی جامعه هدف در مناطق سیلزده اشاره کرد و افزود: در صورت شناسایی این جامعه بسته‌ها ارسالی از سوی خیرین به آسیب دیدگان اهدا می‌شود.

وی ادامه داد: از نمایندگان استان در مجلس انتظار می‌رود نسبت به موضوع تفکیک وزارت ورزش و جوانان را در دستور کار قرار دهند و چراکه دو حوزه گسترده هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking