۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱

خیابان های بوشهر در شان یک شهر نیستند/ راننده تاکسی: احساس می کنم در جاده خاکی رانندگی می کنم

آسفالت ها و خیابان های شهر بوشهر در شان مرکز استان نیست و مسئولین مربوط باید پیگیر حل این گونه مشکلات باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس: اگر در خیابانهای شهر بوشهر روزانه تردد داشته باشیم با چاله چوله هایی مواجهه خواهیم شد که موجب ناراحتی شهروندان در حوزه حمل نقل شده است.

وجود چاله ها و برآمدگی ها که در برخی از خیابان های بوشهر وجود دارد خسارت های جمله مالی و جانی بسیار زیادی داشته است که برای اثبات آن می توان به شلوغی تعمیرگاه های سطح شهر مراجعه کرد.

این جور آسفالت ها و خیابان ها در شان مرکز استان نیست و مسئولین شهری و عمرانی استان باید نسبت به رفع مشکلات اقدام جدی و برنامه ریزی مدونی داشته باشند.

ابراهیم احمدی  یکی از رانندگان تاکسی در گفت و گو با سپاس با بیان اینکه روزانه حداقل 15 ساعت در خیابانهای شهر برای کسب روزی حلال حضور دارم، گفت: برای خود و شهرم تأسف می‌خورم که چرا ما نباید یک خیابان سالم نداشته باشیم و این امر باعث می‌شود که خسارات زیادی به وسایل نقلیه مردم وارد شود.

این راننده تاکسی اظهار کرد: وضعیت نا مطلوب آسفالت خیابان‌ها با عث می شود سالانه دو سه بار به غیر از خسارات دیگری که به خودرو وارد می شود به تعمیرگاه های جلوبندی و مکانیک مراجعه کنم،  در حالی است که در صورت وضعیت مطلوب خیابان‌ها شاید هر چند سال یک بار برای تنظیم جلوبندی  مراجعه کنم.

این راننده تاکسی افزود: تعداد این چاله ها در خیابان های شهر ایقدر زیاد است که وقتی در حال رانندگی هستم احساس می کنم در جاده دورترین و محروم ترین روستا در کوهستان قرار دارم و اصلا احساس نمی کنم در مرکز استان رفت و آمد می کنم.

وی خطاب به مسئولین شهر خاطرنشان کرد: از مسئولین انتظار می رود که مشکلات حداقلی شهر را رفع کنند تا کمترین خسارت به راننده گان تاکسی وارد شود.

کلیدواژه ها :بوشهر تاکسی
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking