۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱

با برگزاری ۶ جشن گلریزان در سیستان و بلوچستان؛

مقدمات آزادی ۱۰ زندانی جرائم غیر عمد استان فراهم شد

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از فراهم شدن مقدمات آزادی 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید عبدالحسین سجادی در گفتگو با عصرهامون، از برنامه ریزی برای برگزاری 41 جشن گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان در سطح استان خبر داد و گفت: در حال حاضر آمار زندانیان جرائم غیرعمد در استان 64 نفر است که امیدواریم به مدد کمک خیرین 5 شهر شمالی استان و میرجاوه و همچنین برگزاری دیگر جشن های گلریزان استان از جمله جشن باشکوه گلریزان مرکز استان مقدمات آزادی تعدادی از این مددجویان فراهم گردد.

وی افزود: از مجموع 6 جشن گلریزان برگزار شده تاکنون مبلغی قریب به 626 میلیون تومان به صورت نقد و تعهد جمع آوری شده است.

وی ادامه داد: در نخستین جلسه هیات امناء ستاد دیه استان که در محل دفتر حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان با حضور اعضاء برگزار شد، مقدمات آزادی 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان فراهم شده و قرار است طی مراسم نمادین در جشن گلریزانی که فردا ساعت 16:30 در مرکز استان برگزار می شود، بدهی شان پرداخت شود.

وی مبلغ کل مورد نیاز برای آزادی 64  زندانی جرائم غیرعمد استان را حدود 13 میلیارد تومان اعلام کرد و اذعان داشت: ماه مبارک رمضان و برپایی جشن های گلریزان، امیدی برای این زندانیان و خانواده هایشان است.

وی در پایان تصریح کرد: از عموم مردم و خیران استان خواهشمندیم تا با مشارکت در این امر خداپسندانه، زمینه آزادی و بازگشت این عزیزان به آغوش خانواده هایشان را فراهم آورند.

منبع : دانا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking