۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

آخرین تمرین تراکتورسازی در لیگ هجدهم برگزار شد

آخرین تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در فصل جاری برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم تراکتورسازی فردا (پنجشنبه) آخرین هفته از لیگ هجدهم در اهواز میهمان تیم فولاد خوزستان خواهد بود. در این راستا، بازیکنان تیم تراکتورسازی از ساعت 11 امروز (چهارشنبه) آخرین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان برگزار کردند.

25 درصد از قرارداد اعضای کادر فنی و بازیکنان تراکتورسازی کسر شدتراکتورسازی با یک غایب به مصاف فولاد خوزستان می‎رود؛ رفع مشکل گوارشی حاج‌صفی2 مانع بر سر حضور «شهریار» در تبریز/ حضور علی دایی در تراکتورسازی چقدر جدی است؟

این تمرین که در زمین شماره 2 ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد، آخرین جلسه تمرینی شاگردان جرج لیکنز در فصل جاری به حساب می‌آید.

اعضای تیم تراکتورسازی ساعت 16 امروز با پرواز مستقیم از تبریز راهی اهواز می‌شوند تا فردا مقابل فولاد خوزستان صف‌آرایی کنند. نشست خبری پیش از بازی مربیان دو تیم نیز ساعت 13 برگزار می‌شود و با توجه به برنامه پرواز تراکتورسازی، جرج لیکنز نمی‌تواند در نشست خبری شرکت کرده و پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

قرار است برخی از بازیکنان تراکتورسازی پس از دیدار مقابل فولاد خوزستان، برای استراحت مستقیماً راهی شهرهای‌شان شوند و به تبریز برنگردند.

این دیدار از ساعت 21:30 پنجشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود.

کلیدواژه ها :تراکتورسازی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking