۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

اردبیل|درهای استخر آزادی همچنان به روی شناگران بسته است

اردبیل|درهای استخر آزادی همچنان به روی شناگران بسته است
مدیر تیم‌های ملی شنا گفت: متاسفانه همچنان درهای استخر آزادی به روی شناگران بسته است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محسن سمیع زاده در حاشیه اردوی تیم ملی شنا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه درهای استخر آزادی همچنان برای شناگران بسته است و در راستای بازگشایی این استخر برای شناگران اقدامات خاصی انجام نشده است. 

وی با اشاره به رایزنی‌های مختلف حتی از طرف وزارت ورزش برای استفاده شناگران از استخر آزادی گفت: تاکنون این استخر به روی شناگران کشور بسته است که این امر جای نگرانی و تاسف دارد.

شناسایی 1224 واحد صنفی فاقد پروانه کسب در استان مرکزی شناسایی شددستورالعمل دریافت شناسه برای لوازم خانگی ابلاغ شدآماده سازی تیم ملی شنا در کمپ اردبیل

مدیر تیم‌های ملی شنا از برگزاری اردوی تیم ملی شنا در اردبیل خبر داد و افزود: در این اردو شناگران بالای 15سال حضور دارند و تمرینات خود را پشت سر می‌گذارند.

سمیع‌زاده افزود: در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی میان مدت و آماده‌سازی شناگران برای حضور قدرتمند در المپیک جوانان 2022 و المپیک توکیو 2020 اردوی تیم ملی شنا در اردبیل در حال برگزاری است وکمپ آماده‌سازی تیم ملی شنای پسران و کلینگ تخصصی مربیگری به همت هیات شنا استان اردبیل در سرعین آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در این کمپ تمرینات بدنسازی و آمادگی ذهنی با حضور شناگران از 12 استان و مربیان متخصص تا 27 اردیبهشت در اردبیل ادامه دارد.

مدیر تیمهای ملی شنا زیرساخت‌های اردبیل را برای ورزش شنا بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: این استان شناگران خوبی دارد و در این اردو سه شناگر از استان اردبیل نیز حضور دارند و شنای اردبیل رشد قابل توجهی داشته است که تلاش هیات شنای استان در این زمینه قابل قدردانی است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking