۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱

برخورد قاطع با کارشکنان حوزه تولید

رئیس کل دادگستری استان لرستان خواستار برخورد قاطع با کارشکنان حوزه تولید استان شد.

به گزارش ایسنا، جعفر بدری در ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان، اظهار کرد: در سال‌های گذشته این ستاد به دنبال رفع مشکلات فعالان اقتصادی استان بوده و تا حدی به بازگشت واحدهای غیرفعال به تولید کمک کرده است.

وی ادامه داد: برخی از مسائل برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان به سیاست‌های کلان کشوری و دستگاه‌های اجرایی بر می‌گردد و این قضایا رفع مشکلات این واحدها را با چالش مواجه کرده است ولی ما وظیفه داریم که این مشکلات را مدیریت و تا حدودی حل کنیم.

بدری در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه اخیراً در استان کارشکنی‌هایی برای فعالیت فعالان اقتصادی و پشتیبانان فعالیت‌های اقتصادی انجام می‌گیرد، افزود: در حال حاضر وقت فشار بر واحدهای تولیدی نیست بلکه باید به آنها کمک کنیم که سرپا بایستند.

رئیس کل دادگستری لرستان اضافه کرد: بعضی اقدامات مسئولان اجرایی را مصداق بارز اخلال در امنیت می‌دانم و اگر لازم باشد برای آنها پرونده تشکیل می‌دهیم.

وی افزود: با کسی که بخواهد مردم را تحریک یا فضای دروغین ایجاد و در فضای تبلیغات رسانه‌ای کاری کند که فعالیت واحدهای تولیدی مختل شود، برخورد خواهیم کرد.

بدری یادآور شد: اگر کسی در کار کسانی که از بخش تولید حمایت و پشتیبانی می‌کنند اخلال ایجاد کند برخورد خواهیم کرد. اینکه به واسطه مسائل سیاسی کسی بیاید فضاسازی کند درست نیست.

بدری یادآور شد: وقتی می‌بینید استان این همه مشکل اقتصادی دارد و جوان‌ها مهاجرت می‌کنند، باید کمک کرد کارها رونق بگیرد نه اینکه کارشکنی کنید.
 


انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking