۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

بیش از 21 هزار لیتر روغن احتکار شده در سیستان و بلوچستان کشف شد

بیش از 21 هزار لیتر روغن احتکار شده در سیستان و بلوچستان کشف شد
جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس آگاهی یک انبار دپوی کالاهای احتکار شده در شهر زابل شناسایی و بیش از 21 هزار لیتر روغن خوراکی کشف شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی روغن مایع خوراکی توسط فردی سودجوء در یکی از مناطق حاشیه شهر زابل موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران پلیس آگاهی با یک سری تحقیقات میدانی انبار مورد نظر را در محدوده ترمینال مسافربری شهر زابل شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

طرح ضربتی نظارت بر توزیع شکر برای جلوگیری از احتکار در اردبیل اجرا شدانبار برنج و شکر احتکار شده در شیراز کشف شدمواد غذایی میلیاردی احتکارشده در اردبیل کشف و ضبط شد

وی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان سازمان صنعت و معدن و نماینده سازمان تعزیرات محل را بازرسی و تعداد هشت هزار و 724 عدد بطری 5/2 لیتری روغن مایع خوراکی احتکار شده کشف کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف  یک میلیارد و 657 میلیون و 560 هزار ریال برآورد شده، عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی انبار پلمپ و فرد متخلف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking