۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۹

ماموستا حسینی: مسئولان از تجملات و برگزاری برنامه‌های بی‌ارزش در کردستان خودداری کنند

ماموستا حسینی: مسئولان از تجملات و برگزاری برنامه‌های بی‌ارزش در کردستان خودداری کنند
امام جمعه موقت سنندج گفت: مسئولان کردستان از تجملات و برگزاری برنامه‌های بی‌ارزش که تأثیری در بهبود معیشت و اقتصاد مردم ندارد، خودداری کنند.
- اخبار استانها -

ماموستا سیداحسن حسینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در سنندج، درباره عملکرد متولیان برخی ادارات استان که در این شرایط اقتصادی نامناسب به بهانه شادی مردم برنامه‌هایی برگزار می‌کنند، اظهار داشت: قرآن و پیامبر گرامی اسلام(ص) اسراف و تبذیر را توسط مسلمانان محکوم می‌کند.

وی با بیان اینکه مسئولان در برابر مشکلات مردم مسئول هستند، به شرایط کنونی اقتصادی مردم اشاره کرد و افزود: باید مدیران کردستان از تجملات و برگزاری برنامه‌های بی‌ارزش و بدون خروجی که تأثیری در بهبود معیشت و اقتصاد مردم ندارد، خودداری کنند.

امام جمعه موقت سنندج تصریح کرد: نه تنها در این اوضاع نابسامان اقتصادی، بلکه در شرایط مناسب اقتصادی کشور نیز، مسئولان حق برگزاری برنامه‌های بیهوده و بی‌اساس را ندارند و از دیدگاه قرآن و جامعه این نوع تصمیمات و حرکات محکوم است.

ماموستا راستی: برگزاری برنامه‌های رقص و پایکوبی دردی از دردهای مردم کردستان دوا نمی‌کندماموستا شیرزادی: مسئولان کردستان سرعقل بیایند؛ مردم توانایی تامین هزینه‌های زندگیشان را ندارندماجرای رقص مختلط در دانشگاه یاسوج و واکنش‌ نهادهای سیاسی و مذهبی

وی با بیان اینکه رواج بی‌بندوباری و برگزاری برنامه‌های پرهزینه خلاف شرع است، تاکید کرد: باید مسئولان ارشد مانع اجرای چنین برنامه‌هایی شوند تا این آقایان با اسراف و تبذیر به دین و اخلاق مسلمانان ضرر نرسانند.

ماموستا حسینی با یادآوری اینکه برگزاری برنامه‌های جانبی به ضرر خود مسئولان و شرافت و کرامت انسانی است، خاطرنشان کرد: امیدواریم ریخت و پاش و اسراف در جامعه و ادارات رواج پیدا نکند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking