۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۶

خیرین ۱۵۰۰ کلاس درس برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی احداث کردند

خیرین ۱۵۰۰ کلاس درس برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی احداث کردند
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیرین مدرسه ساز تاکنون یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس برای دانش آموزان این استان احداث کرده‌اند.

به گزارش گروه  استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج  ،  پیروز کرمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون یک هزار و ۵۰۰ کلاس درس در این استان توسط خیرین به صورت حقیقی و حقوقی احداث و تکمیل شده است.

وی عنوان کرد: هم اکنون ۵۸ پروژه در قالب ۲۸۲ کلاس درس با زیر بنای ۲۹ هزار و ۵۲۶ متر مربع و با اعتباری افزون‌بر ۳۱ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان در دست ساخت است.

کرمی با اشاره به برگزاری بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در ۲۲ خردادماه امسال ادامه داد: این جشنواره با رویکرد تجلیل و تکریم خیرین، گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در مدرسه سازی و همچنین شناسایی، هدایت و جذب خیرین جدید در امر مدرسه سازی در دستور کار است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با همکاری و همیاری شورای اداری بویژه اداره کل اموزش و پرورش در سالن شهید ایزدپناه یاسوج برگزار می‌شود.

کرمی با اشاره به اینکه مقدمات لازم برای برگزاری این جشنواره از طرف عوامل اجرایی در حال انجام است، بیان کرد: انتظار می‌رود با تعامل و برنامه ریزی دقیق و منظم و در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در اختیار نوسازی مدارس قرار گیرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking