۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۹

واژگونی خودرو، سارق مسلح را گرفتار کرد

واژگونی خودرو، سارق مسلح را گرفتار کرد
سارق مسلح یک دستگاه نیسان وانت در شهرستان زاهدان لحظاتی پس از سرقت دستگیر شد.

واژگونی خودرو، سارق مسلح را گرفتار کردبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، سردار احمد طاهری جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت:  در پی تماس تلفنی شهروندی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو در حوالی روستای  حسین آباد  شهرستان زاهدان مأموران پلیس بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران پلیس در محل، مالباخته اظهار داشت در حوالی روستای حسین آباد شهرستان زاهدان در تردد بوده که سرنشینان یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ با تهدید اسلحه خودروی نیسان آبی رنگ او را سرقت کردند.

سردار طاهری بیان کرد: در ادامه مأموران پلیس طرح مهار را اجرا کردند که مشخص شد خودروی پژو پارس مذکور در محور روستای "چشمه زیارت" به "دومک" به علت نامعلومی واژگون و یکی از سارقان در دم فوت و سارق دیگر نیز مجروح که توسط نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شده است.

وی گفت: در بررسی سابقه سرنشینان خودروی پژو پارس مشخص شد هر ۲ نفر از سارقان سابقه دار و خودرویشان نیز دارای سابقه سرقت مسلحانه در شهرستان "خاش" است.

سردار طاهری ابراز داشت: در ادامه این عملیات، مأموران خودروی نیسان آبی رنگ را نیز در حوالی روستای الله آباد زاهدان که توسط همدستان این سارقان رها شده بود کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر همدستان ادامه دارد.

کلیدواژه ها :اخبار زاهدان
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking