۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۴

ثبت نام بیش از هزار و ۲۰۰ نفر در چهل و دومین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه هرمزگان از ثبت نام هزار و ۲۱۰ نفر برای شرکت در چهل ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام بهرام رنجبر رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در گفتگو باخبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  هرمزگان ،گفت: تا کنون هزارو ۲۱۰ نفر برای شرکت در چهل ودومین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در استان ثبت نام کردند.

وی افزود:شهرستان بندرلنگه با ۱۸۸ نفرثبت نام کننده، شهرستان پارسیان با ۱۶۸ نفر و شهرستان حاجی آباد با ۱۶۰ نفر بیشترین ثبت نام کنندگان را در بین شهرستان های هرمزگان به خود اختصاص دادند.

رئیس اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان شناسایی و معرفی نخبگان و استعداد‌های درخشان قرآنی را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقات عنوان کرد.

حجت‌الاسلام بهرام رنجبر افزود:این مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، تواشیح و دعاخوانی برگزار می‌شود.

وی گفت:داوطلبان تا ۱۵ خرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت اینترنتی به نشانی www.quraniran.ir و حضور در ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌ها برای ثبت نام اقدام کنند.

کلیدواژه ها :خیریه
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking