۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۸

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی خبرداد؛

پایان ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی در صحن حضرت زهرا (س) / ادامه ماموریت در کربلا و سامرا

پایان ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی در صحن حضرت زهرا (س) / ادامه ماموریت در کربلا و سامرا
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی از پایان ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات این استان مرکزی در صحن حضرت زهرا (س) خبرداد.

پایان ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی در صحن حضرت زهرا (س) / ادامه ماموریت در کربلا و سامرابه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، نجفی نظام آبادی ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی در جلسه مسئولین این ستاد در اراک گفت: ماموریت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی در صحن حضرت زهرا (س) تمام شده و ماموریت‌های استان در پروژه طرح و توسعه حرم امام حسین (ع) در کربلای معلی و بویژه سامرا ادامه دارد.

نجفی در این نشست ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک ماه مبارک رمضان گزارشی از عملکرد موکب‌های استان مرکزی در استان‌های سیل زده لرستان و خوزستان ارائه و از همت این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

وی همچنین گزارشی از عملکرد ستاد شهرستان‌ها در سال ۹۷ و برنامه‌های سال ۹۸ ارائه داد و از سه شهرستان برتر استان (محلات، خمین و آشتیان) در خصوص تعهدات سال ۹۷ تقدیر و تشکر کرد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی با اشاره به برگزاری همایش خیرین استان مرکزی در سال ۹۷ در شهر اراک و درخواست چند ستاد شهرستانی و خیرین در خصوص درخواست پروژه به این ستاد‌ها بیان کرد: این موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌های صورت گرفته این امر محقق شد.

ساخت دو نیم ضریح سرداب مقدس امام زمان (عج) در اراک و زرندیه

وی ادامه داد: بحمدالله ساخت دو نیم ضریح سرداب مطهر امام زمان (عج) در سامرا به این استان واگذار شد، که این دو پروژه جهت تجهیز کارگاه و ساخت به ستاد‌های شهرستان‌های اراک و زرندیه تحویل داده شده اند.

‍ جلسه مسئولین ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان‌های تابعه استان مرکزی در سالن جلسات آموزشی حج و زیارت استان مرکزی در اراک برگزار شد و در این جلسه هر یک از مسئولین ستاد‌های تابعه استان در خصوص فعالیت‌های سال ۹۷ و برنامه‌های ۹۸ صحبت کردند و کمیسیون‌های امور روحانیون و واحد خواهران نشست‌های جداگانه‌ای پیرامون فعالیت‌های واحد‌های مربوطه برگزار کردند.

در پایان این نشست ضمن قدر دانی ازستاد‌های ۳ شهرستان محلات، خمین و آشتیان به عنوان ستاد‌های برتر استان مرکزی حسین نوازنی بعنوان مالی و اداری این استان معرفی و از زحمات محمد اسماعیل محمدی معاون پیشین قدر دانی شد.

انتهای پیام / ج

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking