۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۲

شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است

شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد فراهم است
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 21 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان داریم، گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی فراهم است.
- اخبار استانها -

سید هاشم موسوی جهان‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: 7 شهرک صنعتی استان دارای گاز، 9 شهرک و ناحیه صنعتی دارای خطوط اشتراک تلفن ثابت، 12 شهرک و ناحیه صنعتی دارای آب با ظرفیت 200 لیتر بر ثانیه و 13 مورد نیز دارای برق است.

وی ظرفیت برق این تعداد شهرک و ناحیه صنعتی را 952 مگاوات عنوان کرد و افزود: 27 کارگاه کوچک توسط شرکت شهرک‌های صنعتی احداث شده که 12 مورد به بهره‌برداری رسیده است.

رئیسی: دستگاه‌ها از اختیارات کافی برخوردارند؛ وزارت صنعت و تعزیرات بازار را کنترل کنند20 درصد یارانه طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی و تولیدی استان تهران پرداخت شده استسوال نمایندگان از وزیر صنعت درباره گرانی خودروموسوی ابراز کرد: مساحت اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی یک هزار و 539 هکتار بوده که از این میزان 639 هکتار در اختیار واحدهای صنعتی و 85 هکتار نیز فضای سبز است.

وی با اشاره به اینکه از 21 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در استان 14 شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران است، بیان کرد: تاکنون 164 هکتار زمین در قالب 803 قرارداد در شهرک‌های صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده است.

موسوی با بیان اینکه 313 واحد صنعتی در نواحی و شهرک‌های صنعتی استان به بهره برداری رسیده است، تصریح کرد: سهم اشتغالزایی این واحدها بیش از 4 هزار و 835 نفر است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در راستای ارتقای علمی و توانمندسازی شاغلان واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آموزش‌های مناسب و لازم ارائه می‌شود.

موسوی تصریح کرد: 13 خوشه کسب و کار در این استان با هدف استفاده از مدل توسعه‌ای خوشه‌های کسب و کار، حمایت و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی شناسایی شده و یک خوشه نیز در حال پیاده سازی است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking