۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۹

ماجرای زنده شدن پیرزن ۸۰ساله قبل از غسل و تشییع

ماجرای زنده شدن پیرزن ۸۰ساله قبل از غسل و تشییع
مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد گفت:پیرزن سالخورده‌ای که به گمان خانواده فوت کرده بود و مردم روستا جهت غسل و تشییع‌ او جمع شده بودند دستش را تکان داده و توسط اورژانس به بیمارستان یاسوج منتقل شد.

ماجرای زنده شدن پیرزن ۸۰ساله قبل از غسل و تشییعبه گزارش گروه  استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،احسان کریمی زاده مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون  گفت: بلافاصله تیم سلامت مرکز موشمی زیلایی به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر شدند. با بررسی های انجام شده توسط پزشک مرکز، وجود علائم حیاتی و البته وضعیت عمومی نامناسب بیمار تایید شد . 

وی افزود: با توجه به شرایط عمومی بیمار، به وسیله آمبولانس به مرکز موشمی زیلایی انتقال داده شد که البته در مسیر یک بار دچار ایست تنفسی شد اما خوشبختانه با اقدامات واحیای به موقع، تنفس بیمار و سایر علائم حیاتی وی برگشت و با هوشیاری ۱۲ به مرکز رسید . 

مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی اضافه کرد: سایر اقدامات تشخیصی درمانی لازم در مرکز موشمی صورت پذیرفت اما با توجه به کاهش سطح هوشیاری بیمار و نامنظم بودن کارکرد قلب ایشان، با هماهنگی صورت گرفته با مرکز فوریت های پزشکی یاسوج، بیمار با علائم حیاتی پایدار و سطح هوشیاری ۹ به اورژانس هوایی  و بیمارستان امام سجاد یاسوج تحویل داده شد .

کلیدواژه ها :تشییع
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking