۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸

ولایتی قتل و عام مردم مظلوم غزه توسط رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد

ولایتی قتل و عام مردم مظلوم غزه توسط رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای، قتل و عام مردم مظلم عزه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علی اکبر ولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای، قتل و عام مردم مظلم عزه توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
وَ قَضَیْنا إِلی‏ بَنی‏ إِسْرائیلَ فِی الْکِتابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الْأَرْضِ مَرَّتَیْنِ وَ لَتَعْلُنَّ عُلُوًّا کَبیراً (۴) فَإِذا جاءَ وَعْدُ أُولاهُما بَعَثْنا عَلَیْکُمْ عِباداً لَنا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجاسُوا خِلالَ الدِّیارِ وَ کانَ وَعْداً مَفْعُولًا (۵). (سوره السراء)
و در آن کتاب به بنى اسرائیل اعلام کردیم که قطعاً دو بار در سرزمین فلسطین فساد به پا خواهید کرد و هر بار به سرکشى بزرگى دست خواهید زد. (۴) پس همین که وعده نخستین فتنه فرا رسد، گروهى از بندگان توانمند و جنگجوى خویش را (براى سرکوبى شما) بر انگیزیم. پس درون خانه‌ها را جستجو کنند (تا فتنه‌گران را یافته کیفر دهند) و آن، وعده‌اى قطعى است. (۵) (سوره السراء)

حوادث تاسف بار روز‌های اخیر در کشتار مردم محبوس و محصور در بزرگترین زندان بدون سقف جهان (نوار غزه) توسط صهیونیست‌ها که منجر به شهادت سی وسه شهروند فلسطینی و زخمی شدن بیش از صد‌ها نفر از صاحبان اصلی سرزمین فلسطین گردید، قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد. این وقایع دردناک، بار دیگر خوی غیر انسانی این رژیم اشغالگر را برای جهانیان نمایان ساخت.
بدون تردید جنایات مستمر صهیونیست‌ها در فلسطین، نتیجه حمایت بی‌دریغ آمریکا و انفعال ذلت‌بار برخی دولت‌های سر سپرده منطقه و ارتجاع عرب است و آنان مسئول و شریک خون‌های به ناحق ریخته شده در فلسطین اشغالی و مصائب و آلام آنان هستند.
اکنون بسیاری از ملت‌های عدالت خواه و کشور‌های جهان، آمریکا را مسئول این جنایت خونین در نوار غزه می‌دانند.
بی تردید رویای تثبیت اسرائیل و امنیت سازی برای این رژیم غاصب و کودک کش امری باطل و تحقق ناپذیر است و بر این باوریم که دوران بزن و در رویی به پایان رسیده است.
مقاومت و مبارزه همواره الهام‌بخش و یاری‌گر آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم، استکبار و صهیونیزم بین الملل بوده و خواهد بود.
مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم نمودن حمله نظامی رژیم غاصب صهیونیستی به مردم مظلوم و بی پناه غزه و با تاکید بر استمرار مقاومت و تشدید مبارزه با اشغالگران که تنها راه اعاده حقوق ملت فلسطین می‌باشد، از حق مقابله با زورگویی‌های صهیونیست‌ها و عدم تسلیم در برابر اشغالگری آنان حمایت نموده و باید ظرفیت‌های در اختیار را برای استیفای حقوق ملت مظلوم فلسطین فعال‌تر نمود و ازتمامی مسلمانان و آزادیخواهان جهت محکومیت اقدامات رژیم کودک کش و حمایت همه جانبه از مقاومت به حق مردم غزه دعوت به همکاری به عمل می‌آورد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن ارج نهادن بر تلاش مشروع و مقاومت ملت مظلوم فلسطین برای رهایی از اشغال صهیونیست‌ها، بمباران دد منشانه و مکرر رژیم کودک کش اسراییل به مردم فلسطین را محکوم کرده و به مثلث استبداد، استکبار و صهیونیزم اعلام می‌نماید ملت قهرمان فلسطین راه نجات از زیر سلطه رفتار‌های ظالمانه و غیر انسانی را یافته و دوران ظلم، ستم و یاغیگری شما به اتمام رسیده است و حمایت‌های سیاسی، نظامی و امنیتی شما هم نمی‌تواند از سقوط زود هنگام این رژیم سفاک جلوگیری نماید. الیس صبح با القریب.

علی اکبر ولایتی
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی»

منبع : خبرگزاری دانشجو

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

website tracking