۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶

تاکید استاندار کرمان بر فعالیت شبانه‌روزی ‌داروخانه هلال‌احمر شهر کرمان

تاکید استاندار کرمان بر فعالیت شبانه‌روزی ‌داروخانه هلال‌احمر شهر کرمان
استاندار کرمان از پیگیری اخذ مجوز شبانه‌روزی کردن داروخانه هلال‌احمر در شهر کرمان و احداث ساختمان جدید داروخانه هلال‌احمر کرمان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدجواد فدایی صبح امروز در بازدید از داروخانه هلال احمر شهر کرمان با بیان اینکه پنهان کردن و انبار کردن دارو در بعضی داروخانه‌ها معضلی است که وجود دارد و قابل انکار نیست اظهار داشت: البته این مشکلی در سایر کالاها نیز وجود دارد.

وی با بیان اینکه این تخلفات را باید به‌صورت موردی کشف کرد گفت: از مردم تقاضا داریم که در صورت مشاهده این موارد را سریعا به دستگاه‌های نظارتی و بازرسی اطلاع‌رسانی و گزارش کنند.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه بخشی از این مشکلات ناشی از فرهنگ جامعه است بیان کرد: این فرهنگ غلط که با توجه به اینکه بیماری نیازمند جدی این دارو است باز هم عده‌ای این دارو را احتکار می‌کنند باید اصلاح و ریشه‌یابی شود.

امدادرسانی و اسکان 27000 هزار نفر از مردم حمیدیه توسط هلال احمر کرمانبیش از 3 میلیارد تومان کمک خیرین به هلال‌احمر کرمان در جهت محرومیت‌زدایی هزینه شده استسالانه بیش از 45 هزار نفر به داروخانه‌های هلال احمر استان کرمان مراجعه می‌کنند

وی با بیان اینکه داروخانه هلال‌احمر با این کیفیت ارائه خدمات باید شبانه‌روزی شود و این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد گفت: اخذ مجوز شبانه‌روزی کردن داروخانه هلال‌احمر در شهر کرمان را پیگیری می‌کنیم.

فدایی با اشاره به اینکه احداث ساختمان جدید داروخانه هلال‌احمر در کرمان را پیگیری می‌کنیم بیان کرد: در این بازدید مشاهده شد که زحمات زیادی کشیده می‌شود و مشکل خاصی در داروخانه‌های هلال‌احمر استان وجود ندارد.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش‌های هلال‌احمر در سطح جامعه افزود: برنامه‌های آموزشی جمعیت هلال‌احمر در استان باید افزایش پیدا کند تا مردم در موقع بحران آمادگی کامل را داشته باشند.

کلیدواژه ها :کرمان اخذ مجوز
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking