۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲

کودکان دیروز و امروز در جشنواره کویر نوردی بهاره بافق لحظاتی شاد را تجربه کردند

کودکان دیروز و امروز در جشنواره کویر نوردی بهاره بافق لحظاتی شاد را تجربه کردند
بخشدار مرکزی بافق گفت: جشنواره کویر نوردی بهاره با عنوان گنجینه‌های امید ویژه کودکان دیروز و امروز در کمپ گردشگری شن و شادن بافق برگزار شد.

کودکان دیروز و امروز در جشنواره کویر نوردی بهاره بافق لحظاتی شاد را تجربه کردندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، داوود پور امینی بخشدار مرکزی بافق گفت: جشنواره کویر نوردی بهاره گنجینه‌های امید ویژه کودکان دیروز و امروز، کودکان، پدر بزرگ و مادربزرگ، در کمپ گردشگری شن و شادن بافق برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شود و نشاط در بین کودکان و خانواده‌ها بیان کرد و افزود: تلاش می‌شود با برنامه ریزی‌های انجام شده اکثریت این برنامه‌ها به اجرا در بیاید.

بخشدار مرکزی بافق دیگر هدف برگزاری این جشنواره‌ها را معرفی مکان‌ها و استعداد‌های گردشگری شهرستان و روستا‌های بخش مرکزی برشمرد و و از اجرای ۴۰جشنواره در سال جاری در این شهرستان خبر داد.

پور امینی با اشاره به برنامه‌های شاخص جشنواره کویر نوردی بهاره در زمینه فرهنگی و ورزشی گفت: برگزاری بازی‌های بومی و محلی، ایستگاه سلامت، ایستگاه گِل مجسمه و نقاشی کودکان، کویر نوردی، برپایی سفره سلامت، قصه زندگی من ویژه پدر بزرگان و یک قاچ خاطره با مزه مادربزرگ از برنامه‌های این روز شاد و خاطره انگیز بود.

کلیدواژه ها :بافق
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking