۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶

تحلیل حجت‌الا‌سلام سعیدی از آرایش جنگی مدنظر مقام معظم رهبری/ممکن است ‌‌امسال ‌فتنه جدیدی پیش آید

تحلیل حجت‌الا‌سلام سعیدی از آرایش جنگی مدنظر مقام معظم رهبری/ممکن است ‌‌امسال ‌فتنه جدیدی پیش آید
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: رهبری در جمع معلمان فرمودند همه اقشار جامعه باید آرایش جنگی بگیرند، اما منظور آرایش نظامی نیست، نظامیان همیشه باید آماده باشند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی ظهر امروز در همایش طلایه‌داران تبلیغ اظهارداشت: بیانیه گام دوم انقلاب قابل توجه است زیرا 40 سال از انقلاب گذشته و بدون عبور از آرمان‌ها به 40 ساله دوم ورود کردیم و این برای مردم ایجاد امید و روحیه می‌کند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: انقلاب ایران بزرگترین و مردمی‌ترین انقلاب در بین انقلاب‌های دیگر است و 40 سال پر افتخار را بدون خیانت به آرمان‌هایش پشت سر گذاشته اما انقلاب‌های دیگر همه از آرمان‌های خود عبور کرده‌اند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا عنوان کرد: رهبری در جمع معلمان فرمودند همه اقشار جامعه باید آرایش جنگی بگیرند اما منظور آرایش نظامی نیست، نظامیان همیشه باید آماده باشند.

سعیدی با اشاره به اینکه دو نوع تهدید سخت و نرم وجود دارد، گفت: امروز در هر خانه‌ای میلیون‌ها گلوله به افکار مردم شلیک می‌شود حوزه علمیه باید پیشتاز این جنگ باشد جنگ نرم با افکار و اندیشه مردم و مسئولان مقابله می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین 2 فتنه نرم و سخت نیز وجود دارد که فتنه سخت مانند اردوکشی و حمله به اقتصاد مردم است و فتنه نرم با عاطفه و فکر مردم ارتباط دارد.

تذکر یک نماینده مجلس برای احتمال سهمیه‌بندی بنزینروایت عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از لایحه دولت که مشکلات حوزه کاغذ را تشدید می‌کندتشریح برنامه‌های جبهه پایداری برای انتخابات مجلس

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا اشاره کرد: انقلاب اسلامی ایران در طول 4 دهه از عمر خود با فتنه‌های گوناگون روبه‌رو بوده ‌که ممکن است ‌‌امسال ‌فتنه جدیدی پیش آید که باید جنس آن را بدانیم.

سعیدی تشریح کرد: نکته دیگری که در بیانیه گام دوم باید به آن توجه شود آسیب دیدن سرمایه اجتماعی نظام است مردم کشور اصل نظام را دوست دارند اما از عملکرد دولتمردان ناراضی هستند راه‌حل این مشکل تشکیل مجلس انقلابی است این مجلس منفعل نمی‌تواند در برابر بحران‌ها بایستد.

وی تاکید کرد: نسل امروز نسل بعد از انقلاب است و جوانان نمی‌دانند بر نسل قبل چه گذشته تا انقلاب 40 ساله شد و در ماه رمضان می‌توان مباحث انقلاب را با شیوه مناسب برای مردم بیان کرد.

 رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا خاطرنشان کرد: دین در طول 300 سال گذشته غایب بود و انقلاب‌های مختلف و اندیشه‌های انقلابی بر منطقه و جهان سایه انداخته بود انقلاب اسلامی ایران ثابت کرد دین می‌تواند منشا تحرکات در جهان باشد.

سعیدی با اشاره به اینکه هر انقلابی که 4 مرحله بستر‌سازی، پیروزی، استقرار و استکمال را طی کند انقلاب کاملی است انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که این مراحل را طی کرده و کامل است.

وی با اشاره کرد: مرحله تکمیل انقلاب ایران با انتقال رهبری به رهبری جدید انجام شد و مردم ایران این موضوع را پذیرفتند و گام به گام رهبری را حمایت می‌کنند  این رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا خاطرنشان کرد: اولین گامی که مردم باید برمی‌داشتند انتخاب مجلس انقلابی بود مجلس امروز ما 3 بخش شده که هرکدام افکار متفاوتی دارند وظیفه بعدی مردم انتخاب دولت انقلابی است که بتواند جلوی دشمن بایستد  استراتژی ترامپ با دیگر رئیس جمهورها متفاوت است او می‌داند که عوامل اقتدار ایران باید گرفته شود تا به اهدافش دست یابد.

سعیدی گفت: انتخاب شورای انقلابی و خبرگان انقلابی از مهم‌ترین مسائل نظام هستند که باید مجاهدترین افراد در این زمینه‌ها انتخاب شوند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking