۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹

نظافت: تیمی را بردیم که هزینه زیادی کرده بود/کارمان فقط با قهرمانی تمام می‌شود

نظافت: تیمی را بردیم که هزینه زیادی کرده بود/کارمان فقط با قهرمانی تمام می‌شود

بابک نظافت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صعود شهرداری گرگان به فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت:‌ خدا را شکر بچه‌های ما برای این صعود خیلی زحمت کشیده‌اند، ما تیم خوب و قدرتمند شیمیدر را بردیم که در این فصل هزینه زیادی کرده بود. 

وی ادامه داد: حتی ما می‌شنیدیم که گفته می‌شد اختلاف ما با شیمیدر ۲۰ امتیاز است  اما ما در چهار مسابقه فقط یک بار به آنها باختیم و سه بازی دیگر را بردیم. خوشبختانه امسال هم مدیریت هم کادر فنی هم بازیکنان به خوبی برای تیم تلاش کردند. کلاسنگیانی سرمربی تیم  با تجربه ای است و تیم خوبی برای این فصل بسته بود. 

کاپیتان تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به دیدار فینال مقابل نفت آبادان اظهار داشت: سعی و تلاش ما این بود که در مرحله گروهی رتبه خوبی را کسب کنیم و در نیمه نهایی و فینال کار ما راحت‌تر باشد، بچه‌ها خیلی زحمت کشیدند و توانستیم دور مرحله گروهی بالاتر از نفت آبادان قرار بگیریم، حالا می‌بینیم که در فینال این اتفاق کمک زیادی به ما می‌کند. در دو بازی اول میزبان هستیم و برای دو برد تلاش خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: آبادان تیم بسیار خوبی است که پتروشیمی پرمهره را شکست داد. ما در مرحله مقدماتی یکبار باختیم و یکبار هم پیروز شدیم، اما شرایط فینال فرق می‌کند. برای برد در هر مسابقه به میدان می‌رویم و تا اینجا که آمدیم باید با قهرمانی کار را تمام کنیم. همبستگی خوبی بین بازیکنان و تماشاگران وجود دارد و شهر شور و حال عجیبی پیدا کرده است. تماشاگران ما در چند سال گذشته بی‌انگیزه شده بودند اما امسال خیلی چیزها عوض می‌شود.

نظافت عنوان کرد:این فصل کسی فکرش را نمی‌کرد که ما به فینال برسیم، همه از اول می‌گفتند پتروشیمی و شیمیدر فینالیست هستند، اما عزت و احترام دست خداوند است و ما به همه نشان دادیم که می‌توانیم خیلی کارها را انجام دهیم.

به گزارش فارس، دو بازی اول فینال ۶ و ۷ اردیبهشت در گرگان برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking