۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳

کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر

کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، کاروان اعزامی مقاومت اسلامی نُجَباء وابسته به الحشد الشعبی عراق بسته‌های حمایتی و اقلام ضروری را میان آسیب‌دیدگان حادثه سیلاب در توابع شهرستان‌های

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، کاروان اعزامی مقاومت اسلامی نُجَباء وابسته به الحشد الشعبی عراق بسته‌های حمایتی و اقلام ضروری را میان آسیب‌دیدگان حادثه سیلاب در توابع شهرستان‌های «سیروان» ایلام و «کوهدشت» لرستان توزیع کرد.

کاروان اعزامی مقاومت اسلامی نُجَباء در ادامه عملیات کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایرانی، وارد مناطقی از استان‌های ایلام و لرستان شد و تیم امدادرسانی نُجَباء در استان ایلام ضمن بازدید از روستا‌های سیل‌زده و زیرآب رفته «چم شیر»، «چم روته» و «دار بلوط» از توابع شهرستان «سیروان»، با هماهنگی مسئولان سپاه پاسداران در منطقه، بسته‌های حمایتی و اقلام ضروری را میان آسیب‌دیدگان توزیع کرد.

گروه دیگری از داوطلبان نُجَباء نیز محموله‌های امدادی این جنبش را به شهرستان «کوهدشت» در استان لرستان منتقل نموده و در بین حادثه‌دیدگان توزیع کردند.

با توجه به اولویت‌بندی مقامات شهرستان و سنجش میزان خسارات وارده، روستا‌های «چم برزو»، «چم لتور»، «چم کبود»، «چم میربیگ»، «چم نقدعلی»، «قبر محمدمراد»، «حسین بیگ»، «کوشکی» و «سرگنداب» به‌عنوان مقصد ارسال کمک‌های اهدایی نُجَباء انتخاب شدند.

گفتنی است مقامات استانی و معتمدان محلی ضمن استقبال گرم از کاروان اعزامی، از «حاج نصر الشمری» رئیس شورای اجرایی و معاون دبیرکل نُجَباء خواستند تا مراتب قدردانی مردم ایران بابت این اقدامات انسان‌دوستانه را به اطلاع ملت و رزمندگان مقاومت عراق برساند.   کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر کاروان اعزامی نجباء به «سیروان» و «کوهدشت» رسید +تصاویر
کلیدواژه ها :اسلامی
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking