۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲

میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان + تصاویر

میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان + تصاویر
در آستانه میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان مردم همدان با چراغانی و آذین بندی، خیابان‌ها و معابر به استقبال این جشن بزرگ می روند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، نیمه شعبان یکی از مهمترین اعیاد اسلامی است که  شیعیان  و منتظران حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با برگزاری مراسم های مختلف این ایام را جشن می گیرند .

 در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان آستان مقدس امامزاده‌ها، میادین و خیابان‌های اصلی و کوچه‌ها در مناطق مختلف استان همدان آذین بندی شده است.

دلدادگان و ارادتمندان امام زمان علیه اسلام در سراسر استان همدان با چراغانی و آذین بندی، خیابان‌ها و معابر و برگزاری مراسم مختلف، میلاد تک سوار عدالت گستر، حضرت صاحب زمان را جشن گرفته اند.

ایستگاه‌های صلواتی هم در مناطق مختلف همدان از منتظران حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با شربت و شیرینی پذیرایی می‌کنند.

  برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان   برگزاری  میلاد امام زمان علیه السلام و جشن نیمه شعبان در همدان  
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking