۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱

به منظور بازدید از دانشگاه‌ها؛

وزیر علوم فردا به استان فارس سفر می‌کند

وزیر علوم فردا به استان فارس سفر می‌کند
به گزارش گروه دانشگاه خرگزاری دانشجو، آغاز عملیات عمرانی پروژه نیروگاه خورشیدی، بازدید از دانشگاه‌های صنعتی شیراز، جهرم، فسا، مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری، پارک علم و فناوری فارس و مرکز آموزش عالی فیروزآباد از جمله برنامه‌های وزیر علوم در این سفر است. شرکت در شورای اداری استان فارس، نشست با اعضای هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز، نشست با رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فارس، جلسه با دبیران کانون‌ها، تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی و شورای صنفی، دیدار با نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز از دیگر برنامه‌های دکتر غلامی در سفر به این استان به شمار می‌رود.
به گزارش گروه دانشگاه خرگزاری دانشجو، آغاز عملیات عمرانی پروژه نیروگاه خورشیدی، بازدید از دانشگاه‌های صنعتی شیراز، جهرم، فسا، مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری، پارک علم و فناوری فارس و مرکز آموزش عالی فیروزآباد از جمله برنامه‌های وزیر علوم در این سفر است.
شرکت در شورای اداری استان فارس، نشست با اعضای هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه شیراز، نشست با رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فارس، جلسه با دبیران کانون‌ها، تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی و شورای صنفی، دیدار با نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز از دیگر برنامه‌های دکتر غلامی در سفر به این استان به شمار می‌رود.
کلیدواژه ها :نیروگاه جهرم
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking