۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۳

رشد و تعالی بشر با تعلیمات دینی و اسلامی میسر است/ با ظهور امام زمان امنیت در جهان حاکم می‌شود

رشد و تعالی بشر با تعلیمات دینی و اسلامی میسر است/ با ظهور امام زمان امنیت در جهان حاکم می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، آیت‌الله محمدحسینی شاهرودی ظهر امروز در جریان دیدار فعالان مهدویت، ستاد عتبات عالیات و مسوولان هیئات مذهبی استان با ایشان اظهار کرد: بحث مهدویت، آینده جهان و وجود نظام واحد جهانی خواسته همه ماست و مکاتب و ادیان مختلف راجب آن نظر دارند و انتظار همه انها همین است.

وی با اشاره به اینکه خاتم‌الانبیا رسالت معرفی دین اسلام و هدایت مردم به سمت این دین را داشتند، افزود: پیامبر اکرم فرمودند جهانی شدن اسلام به دست خاتم اوصیا انجام خواهد شد و این مهم را بشارت داده‌اند که باید همه جهان زیر پرچم اسلام قرار گیرند.

وی عنوان کرد: رشد و تعالی بشر با تعلیمات دینی و اسلامی میسر است و باید کتاب الهی در جهان ترویج یابد زیر آنچه که نیاز مردم باشد از جمله توجه به باورها، ارزش‌ها و دستورات اخلاقی و روابط اجتماعی، مسائل اجتماعی و معیشت در این کتاب الهی وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: کتاب قرآن کریم توسط پیامبر به دست مردم رسید تا بشریت را از طلم‌ها برهاند و به سوی نور و خدای متعال هدایت کند.

آیت‌الله شاهرودی با اشاره به ویژگی بارز امام زمان اعلام کرد: امام زمان علم‌الکتاب است و علاوه براین ویژگی ارزشمند دارای ویژگی‌های دیگری است که یکی از آن ظهور در زمانیست که هیچ ظلمی نخواهد ماند و خداوند به وسیله او زمین را از عدل و داد پر می‌کند.

وی اضافه کرد: با ظهور امام زمان در جهان امنیت حاکم می‌شود و دشمنان دین اسلام اقتداری نخواهند داشت و هیچ کاری نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه در قرآن کریم خطاب به مومنین تاکید شده تا کوتاه نیایند و اسلام را پیش ببرند، گفت: دشمنان اسلام و کسی مانند ترامپ نیز نمی‌توانند علیه اسلام کاری کنند و خودشان خوار و خفیف خواهند شد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اعلام اینکه همه دنیا می‌دانند که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی علیه ایران داشته باشد، اضافه کرد: هستند افرادی که با معنویت خود اقتدار خود را در جامعه نشان داده‌اند و رهبر انقلاب اسلامی از جمله این افراد است.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking