۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰

فرمانده انتظامی پایتخت:

دشمن به بهانه سیل در حال تفرقه‌افکنی است

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش نیمه شعبان که در راستای اعلام اتحاد و همدلی نیرو‌های مسلح در دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از سپاه پاسداران با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ناجا، ارتش و سپاه پاسداران و همچنین سرداران و مقامات کشوری و لشکری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است و هر چقدر بتواند بین دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مردم و نیرو‌های مسلح و مردم تفرقه بیندازد، موفقیت بیشتری کسب کرده است. فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی که در حال حاضر امنیت داخلی کشور را بر عهده دارد، این همایش را برای نشان دادن همدلی در نیرو‌های مسلح برگزار کرد. عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت هدف از این همایش را اظهار هم
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش نیمه شعبان که در راستای اعلام اتحاد و همدلی نیرو‌های مسلح در دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از سپاه پاسداران با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ناجا، ارتش و سپاه پاسداران و همچنین سرداران و مقامات کشوری و لشکری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است و هر چقدر بتواند بین دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مردم و نیرو‌های مسلح و مردم تفرقه بیندازد، موفقیت بیشتری کسب کرده است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی که در حال حاضر امنیت داخلی کشور را بر عهده دارد، این همایش را برای نشان دادن همدلی در نیرو‌های مسلح برگزار کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت هدف از این همایش را اظهار همدلی و همنوایی نیرو‌های مسلح دانست و گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می‌شناسیم و باید بگوییم که نیرو‌های مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند و با اخوت، همدلی و همراهی به مردم خدمت می‌کنند.

وی گفت: دشمن در این روز‌ها به بهانه سیل در حال اختلاف و تفرقه افکنی است، اما ما نباید زحمات سپاهیان و ارتشیان دلاور و قهرمان را زیر سؤال ببریم چرا که نیرو‌های مسلح برای حفظ و حراست از نظام در کنار هم و در برابر دشمن ایستاده‌اند.
منبع : خبرگزاری دانشجو

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking