۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰

محمدمهدی تندگویان در نشست با سمن های بندر دیر و کنگان:

جوانان در جنگ اقتصادی دولت را کمک کنند/ دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است

جوانان در جنگ اقتصادی دولت را کمک کنند/ دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است
معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان گفت: جوانان در سخت ترین شرایط هم کشور را حمایت کردند و اکنون هم در جنگ اقتصادی می توانند به دولت کمک کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد مهدی تندگویان در نشست صمیمی جوانان و سازمان های مردم نهاد شهرستان های دیر و کنگان تاکید کرد : دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است و اکنون با توجه به تصویب در کمیسیون اجتماعی مجلس منتظر رای این لایحه در صحن علنی هستیم .

محمد مهدی تندگویان ادامه داد : آنچه مسلم است برای تصویب نهایی تفکیک سازمان ملی جوانان باید منتظر رای نمایندگان مجلس باشیم و جوانان این مطالبه را می توانند از  نمایندگان خود در مجلس داشته باشند ‌‌در این زمینه دولت قطعا برای این جدا سازی برای بودجه آن نیز پیش بینی لازم را انجام داده است .

محمد مهدی تندگویان در خصوص توجه وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد : دکتر سلطانی فر  اگر  در حوزه جوانان بیشتر وقت نگذاشته ، بدون شک کمتر از حوزه ورزش هم وقت نگذاشته و حتی در نشست با مدیران کل بیشتر از حوزه جوانان از مدیران کل پیگیری و مطالبه می کند .

معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به جنگ اقتصادی که کشور درگیر آن شده است ، اظهار داشت : جوانان در سخت ترین شرایط هم کشور را حمایت کردند و اکنون هم در جنگ اقتصادی می توانند به دولت کمک کنند.

 

منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking