۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۵

استقبال یک پیرمرد از سردار سلیمانی با عکس امام (ره)

پیرمرد سیل زده شادگانی با عکس امام (ره) به استقبال سرلشکر سلیمانی رفت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز ، سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید‌هایی که از دهستان جفال داشت، روستایی در محاصره سیلاب توجه اش را جلب کرد و با دستور سردار ، وانت با راهنمای مسیر به سمت آن روستا حرکت کرد.

 پیرمردی در حالیکه قاب عکسی بدست داشت، در کنار خانه‌ی زیر آب رفته‎اش ایستاده که از دور صدای گریه هایش حاج قاسم را بی تاب کرد.

سردار سلیمانی  قبل از رسیدن به پیرمرد، از روی کاپوت خودرو به درون آب می‌پرد و در حالیکه لباس‌های حاجی خیس و گلی شده بود، آن پیرمرد روستایی را در آغوش می‌گیرد و دلداری اش می‌دهد.

اما این پایان ماجرا نبود. حاج قاسم دستور داد تا پیرمرد را سوار خودروی خود کنند و تا شهر همراهمان باشد. برای همه سوال شد که چرا حاجی گفت آن پیرمرد خسته را سوار ماشینش کنند.

بعد از سرکشی و خوش و بش با اهالی داغ دیده آن روستا، غروب به شهر برگشتیم که حاج قاسم در دفتر فرماندهی سپاه شادگان دستور داد با هزینه شخصی اش، یک منزل همراه با وسایل کامل رهن کنند تا آن پیرمرد بتواند خانواده اش را به شهر منتقل کند و زندگی اش را ادامه دهد.

امروز ۳۱ فروردین ۹۸ است که دستور حاج قاسم اجرایی شد و آقای بشیری به همراه خانواده اش به مدت یکسال در چومه سید علوان ساکن شدند.

منبع: فارس

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking