۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲

شیخ ویسی: فوتبال بازی لحظه‌هاست؛ از موقعیتمان به خوبی استفاده کردیم

شیخ ویسی: فوتبال بازی لحظه‌هاست؛ از موقعیتمان به خوبی استفاده کردیم
دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: فوتبال بازی لحظه‌ها است و باید از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم. خدا را شکر دفاع بسیار خوبی در این بازی داشتیم و روی یک صحنه هم به گل برتری دست پیدا کردیم.
- اخبار استانها -

وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در تبریز، در رابطه با دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی که با برتری یک بر صفر پیکان همراه بود، اظهار داشت: به خوبی می‌دانستیم مقابل تیمی بازی داریم که برای حفظ جایگاهش در جدول لیگ می‌جنگد و کار بسیار سختی مقابل آن داریم. تاکتیک ویژه‌ای برای این بازی تدارک دیده بودیم و به همین دلیل برنامه‌هایمان برای دیدار با تراکتورسازی را از هفته گذشته آغاز کردیم.

وی افزود: فوتبال بازی لحظه‌ها است و باید از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم. خدا را شکر دفاع بسیار خوبی در این بازی داشتیم و روی یک صحنه هم به گل برتری دست پیدا کردیم.

دادستان تبریز: دستگیری تخریب‌کنندگان اموال عمومی پس از بازی تراکتورسازی و پیکانسامان نریمان جهان: دوست دارم تراکتورسازی قهرمان شودزنوزی: در بازی با سپیدرود رو‌ی زمین چمن ‌گرانول ریخته بودند/فروزان به جای شکایت از من پاسخگوی اشتباهاتش باشدمحسن فروزان: با دلیل به مردم تبریز ثابت می‌کنم همه چیز سوءتفاهم بوده است/ زنوزی باعث شد نگاه فوتبالی‌ها به من عوض شود

دروازه‌بان پیکان در رابطه با اینکه با توجه به نتیجه دیدار تراکتورسازی و تیمش، کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی ما تلاش برای کسب 3 امتیاز و پیروزی برای پیکان است به همین دلیل برایمان فرقی ندارد که کدام تیم قهرمان لیگ برتر شود. در دیدار با تراکتورسازی سعی کردیم اعاده حیثیت کرده و به پیروزی برسیم.

شیخ ویسی واکنش به این موضوع که عملکرد خوبی در دیدار روز گذشته مقابل تراکتورسازی داشته و توانست در پیروزی تیمش مؤثر باشد، گفت: درواقع من وظیفه اصلی‌ام، یعنی حفاظت در دروازه پیکان را انجام دادم. در چند دیدار گذشته شرایط روحی و روانی مناسبی نداشتم اما خوشحال هستم که در بازی روز گذشته عملکرد قابل قبولی داشتم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking