۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲

بزرگراه رشت ـ انزلی بازگشایی شد

بزرگراه رشت ـ انزلی بازگشایی شد
جانشین پلیس راه گیلان گفت: بزرگراه رشت ـ بندرانزلی که به علت سقوط پل عابر پیاده مسدود شده بود ساعت 11:20 بازگشایی شد.
- اخبار استانها -

سرهنگ جابر صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت در ارتباط با مسدود شدن بزرگراه رشت بندرانزلی اظهار داشت: در ساعت 3:30 صبح امروز یک دستگاه تریلی کمپرسی با عرشه پل برخورد کرده و سبب سقوط این پل به سطح خیابان شد.

جانشین پلیس راه گیلان با بیان اینکه سقوط این پل باعث بسته شدن هر دو لاین بزرگراه رشت ـ بندرانزلی شد گفت: کمربندی شهر خمام در گیلان از ساعت 3:30 مسدود شد و پلیس برای تسهیل در عبور و مرور، تردد خودروها را به سمت خشکبیجار هدایت کرد.

عدم لایروبی رودخانه‌ها گیلان را به‌شدت تهدید می‌کندامام جمعه رشت: افزایش کنونی قیمت برنج سودی برای کشاورز گیلانی نداردگیلان| بازسازی 8000 روستا در کشور توسط سپاه اجرایی شد

وی با اشاره به اینکه کمربندی رشت بندرانزلی سرانجام با تلاش‌های مأموران در ساعت 11:20 صبح امروز بازگشایی شد تصریح کرد: این کمربندی بعد از حدود 8 ساعت بازگشایی شد و خوشبختانه در حال حاضر مشکلی برای تردد در این محور وجود ندارد.

جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه هیچگونه ترافیکی در محدوده بزرگراه رشت بندرانزلی وجود ندارد افزود: خوشبختانه حادثه مذکور هیچگونه خسارت جانی دربر نداشت و راننده تریلی نیز در سلامت کامل به سر می‌برد.

کلیدواژه ها :انزلی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking