۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۶

فوت زائر عراقی بر اثر سانحه رانندگی

فوت زائر عراقی بر اثر سانحه رانندگی
سرهنگ رضا عزیزی گفت: یک دستگاه خودروی وَن حامل زائران عراقی در جاده ملایر - اراک و نزدیکی شهر زنگنه واژگون شد که پس از انتقال مصدومان به بیمارستان یکی از آنها جان باخت.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، رییس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه خودروی وَن حامل زائران عراقی در جاده ملایر - اراک و نزدیکی شهر زنگنه واژگون شد که پس از انتقال مصدومان به بیمارستان یکی از آنها جان باخت.

سرهنگ رضا عزیزی بیان کرد: برخی از شهروندان ایلامی اقدام به تورگردانی عراقی ها با خودروی ون پلاک شخصی می کنند.

وی اضافه کرد: این خودروی «ون» با 9 سرنشین هنگام بازگشت از مشهد مقدس در جاده ملایر - اراک تردد می کرد که به علت لغزندگی سطح جاده و تردد با سرعت غیرمطمئنه در سر پیچ، واژگون شد.

رییس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: هفت تن از سرنشینان این خودرو به صورت سطحی مصدوم شدند اما وضعیت جسمی 2 تن از آنها وخیم بود.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: یکی از مصدومان دچار شکستگی های متعدد بود و دیگر مصدوم که وضعیت وخیم داشت با وجود تلاش پزشکان جان باخت.

وی ادامه داد: جابجایی مسافر با خودروی شخصی خلاف مقررات بوده و ماموران پلیس راه در صورت مواجهه رانندگان متخلف را جریمه می کنند.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: با این وجود برای پیشگیری از فعالیت آژانس های غیرمجاز و بروز این قبیل سوانح رانندگی نیازمند ساز و کار بهتری هستیم.

 

کلیدواژه ها :جان
منبع : برنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking