۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۰

پدیده و آسیایی شدن؛ رویایی که تعبیرش سخت شد

پدیده و آسیایی شدن؛ رویایی که تعبیرش سخت شد
پدیده شهر خودرو در بدترین زمان ممکن به نساجی مازندران باخت اما هنوز به بازی‌ با رقبای مستقیمش و پیروزی در آنها امید دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، پدیده شهر خودرو روز گذشته مقابل نساجی مازندران در قائمشهر شکست خورد، البته آنها فقط یک گل دریافت کردند اما همین یک گل هم برای شکستی بدموقع و در بدترین زمان از فصل کفایت می‌کرد.

پدیده در این دیدار مستحق شکست نبود اما فوتبال همیشه قرار نیست روی خوبش را به پدیده شهر خودرو نشان دهد؛ آنها در روزی که باید تمامی امتیازات را از مازندران به مشهد می‌آوردند، کاملا دست خالی به مشهد بازگشتند تا دو دیدار آتی آنها با استقلال تهران و سپاهان اصفهان در مشهد از اهمیتی فوق‌العاده برخوردار باشد.

پدیده شهر خودرو از ابتدای این فصل برای یک رویا جنگید و البته این نبرد هنوز هم ادامه دارد و آنها قطعا تا روز آخر نباید ناامید شوند و نمی‌شوند، با روند کنونی لیگ برتر بنظر می‌رسد سوت پایانی لیگ است که تکلیف قهرمان را مشخص کند و به همین منوال پدیده نیز نباید دست از تلاش برای رویاپردازی خود بردارد.

پدیده شهر خودرو تا اینجا نیز یک اتفاق بزرگ را رقم زده، تیمی که در این فصل دائم صحبت از نقل و انتقالش به مالک جدید مطرح بود و معوقات مالی متعدد نیز داشت اینک برای آسیایی شدن نبرد می‌کند و حتی تا چندماه قبل رویای قهرمانی نیز داشتند.

روایت تصویری دیدار نساجی مازندران و پدیده شهرخودرو مشهدتساوی یک‌نیمه‌ای نساجی و پدیده شهر خودروپدیده در قائم‌شهر زمینگیر شد/جلالی مچ یحیی را خواباند

پدیده شهر خودرو اینک اما برای تعبیر رویای آسیایی شدنش با سختی مشکل شده اما هنوز هیچ چیز غیرممکن نیست؛ آنچه به پدیده قوت قلب می‌دهد این است که باید با دو رقیب مستقیمش در مشهد بازی کند و البته آنها نیز تا دندان مسلح به مشهد می‌آیند نیز هم نسبت به پدیده امید قهرمانی بسیار بسیار بیشتری دارند و هم اینکه رویای آسیایی شدن برای آنها در دسترس‌تر است.

پدیده اینک فاصله‌ای 4 امتیازی با دو تیم بالای سر خود و فاصله‌ای 9 امتیاز با صدر جدول دارد اما شاگردان یحیی گل محمدی باید برای تعبیر رویای خود بازهم تلاش کنند.

پدیده شهر خودرو امتیازات حساسی را در نیم فصل دوم لیگ از دست داد اما اینک زمان مرثیه سرایی نیست و باید چشم به آینده دوخت و نباید نومید شد؛ دیدار با استقلال تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) بسیاری از معادلات آسیایی شدن را برای پدیده حل و فصل خواهد کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking