۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش: آمریکا توان مقابله با ایران را ندارد

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش: آمریکا توان مقابله با ایران را ندارد
فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش با بیان اینکه آمریکا توان مقابله با ایران را ندارد، گفت: آمریکایی‌ها با وجود شکست‌های پی در پی چیزی برای بیان موفقیت ندارند و به همین دلیل سپاه پاسداران را تروریست می‌دانند.
- اخبار استانها -

امیر حسن سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهاندرباره قرارگرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی از سوی رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: پس از گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش‌بسزایی را در موفقیت روزافزون این انقلاب داشته است و از زمان دفاع مقدس که در 418 عملیات سهم داشته و تا به امروز پای انقلاب ایستاده است. دشمن تا 15 کیلومتری شهر اهواز نفوذ کرده بود و تا اوایل سال دوم جنگ هیچ قسمتی از خاک ایران در دست رژیم بعثی عراق نبود که در این راه ارتش در کنار سپاه نقش به‌سزایی را ایفا کرده‌اند.

وی با بیان این‌که در 418 عملیات حتی یک وجب از خاک ما تصرف نشد، خاطرنشان کرد: حتی در سال دوم جنگ به قسمتی از خاک عراق نفوذ کردیم تا از تیررس سلاح‌های عراقی‌ها در امان باشیم که شهدای گرانقدری مانند شهید صیادشیرازی، شهید قرنی و شهید علم‌الهدی در این راه جانفشانی کردند. 4 دهه انقلاب اسلامی قابلیت افتخار دارد و افرادی زیادی بودند که برای ملت ایران نقشه کشیدند اما در این راه ناموفق بودند که عدم موفقیت آن‌ها سرافکندگی آن‌ها را در پی داشته است.

گروه‌های مقاومت عراق تروریستی خواندن سپاه را محکوم کردندحزب الله عراق: تروریستی خواندن سپاه در راستای اجرای معامله قرن استگفتگو|واکنش کواکبیان به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا

فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش گفت: افسران آمریکایی در اتاق‌های جنگ این کشور به این نتیجه رسیده‌اند که توانایی جنگیدن با ایران را ندارند و رئیس جمهور آمریکا از آن‌ها درخواست برخورد با ایران را می‌کند.

امیر سیفی به وجود نیروی نظامی بسیار قوی در ایران اشاره و عنوان کرد: آمریکا به دلیل ضربه خوردن در جنگ لبنان، عراق و سوریه و با وجود حمایت از داعش و طالبان توان مقابله با ما را نیز ندارد. آمریکایی‌ها با وجود شکست‌های پی در پی چیزی برای بیان موفقیت ندارند و به همین دلیل سپاه پاسداران را تروریست می‌دانند، افتخار این روزهای ما به عملکرد پرافتخار گذشته‌مان در 4 دهه انقلاب اسلامی بازمی‌گردد.

کلیدواژه ها :راهیان نور
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking