۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۹

275 میلیارد تومان از اعتبارات سفر روحانی به خراسان شمالی همچنان پرداخت نشده است

275 میلیارد تومان از اعتبارات سفر روحانی به خراسان شمالی همچنان پرداخت نشده است
مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: 275 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی همچنان پرداخت نشده است.
- اخبار استانها -

جواد زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: 275 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان، پرداخت نشده است.

خسارت 130 میلیارد تومانی سیل به کشاورزان خراسان شمالی47 درصد ظرفیت سدهای خراسان شمالی همچنان «خـالی» است3 روستای خراسان شمالی جابجا می‌شوند؛ خلاء بیمه منازل در حوادث اخیر مشهود بود

وی با بیان اینکه در سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی 625 میلیارد تومان اعتبار به استان ابلاغ شد٬ افزود: از این رقم 350 میلیارد تومان تخصیص داده شد اما 275 میلیارد تومان آن همچنان باقی مانده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان‌شمالی با اشاره به 26 پروژه تعریف شده‌ سفر ریاست جمهوری به استان خاطرنشان کرد: از مجموع 26 طرح سفر ریاست جمهوری به خراسان‌شمالی 13 طرح به بهره‌برداری کامل رسیده و 9 پروژه با پیشرفت فیزیکی 70 تا 98 درصد و همچنین 4 طرح با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در دست اجرا است.

زارعی از تخصیص اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان طی دو مرحله خبر داد و تصریح کرد: در مرحله اول این اعتبارات، 1700 میلیارد تومان تخصیص یافت که 1800 میلیارد تومان، یعنی 100 میلیارد تومان بیشتر از مبلغ اولیه پرداخت شد.

وی در پایان اضافه کرد: در مرحله دوم اعتبارات سفر مقام معظم رهبری 1250 میلیارد تومان در قالب تسهیلات به استان اختصاص پیدا کرد که حدود 975 میلیارد تومان آن باقی‌مانده است.

به گزارش تسنیم٬ تنها سفر رئیس جمهور به استان خراسان شمالی در خرداد ماه سال 94 انجام شد که برخی از مصوبات آن سفر هنوز اجرایی نشده است.

کلیدواژه ها :شمال
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking