۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۱

افزایش دمای هوا در بیشتر مناطق استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: طی ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در بیشتر مناطق استان یک تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت.
رضا کریمیان کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز بر روی استان است اظهار کرد: بر این اساس در بیشتر مناطق استان آسمان قسمتی ابری، گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای روز چهارشنبه در شرق و غرب استان احتمال وزش باد شدید، طوفان لحظه‌ای و در برخی نقاط احتمال رگبار پراکنده وجود دارد افزود: از روز پنج‌شنبه برای بیشتر مناطق استان رگبار و احتمال رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

کریمیان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در بیشتر مناطق استان یک تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش خواهد داشت گفت: بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان ۲۵ و ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: در این بازه زمانی کاشان با دمای ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان خواهند بود.

کلیدواژه ها :هوا دمای هوا
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking