۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۹

انبار رنگ در اصفهان طعمه حریق شد؛ علل حادثه در دست بررسی است

انبار رنگ در اصفهان طعمه حریق شد؛ علل حادثه در دست بررسی است
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع حریق انبار رنگ در خیابان مصلی اصفهان خبر داد.
- اخبار استانها -

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم دراصفهان، با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در انبار رنگ خیابان سروش- خیابان مصلی، اظهار داشت: گزارش این حریق ساعت 8 و 43 دقیقه صبح امروز به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان اعلام شد.

وی افزود: نیروهای امدادی آتش‌نشانی از سه ایستگاه 4، 7 و 9 در کمترین زمان خود را به محل حادثه رساندند و توانستند آتش را مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه آتش‌سوزی در زیرزمین مغازه رنگ فروشی اتفاق افتاد، گفت: انبار این مغازه در زیرزمین بود و آتش‌نشانان با جسارت فراوان وارد محل شدند.

آتش‌سوزی مراتع و جنگل‌های استان فارس 85 درصد کاهش یافتنجات زن 50 ساله از زیر آوار با تلاش دو ساعته آتش نشانان اهر+ تصاویر‌عامل آتش‌سوزی مجسمه طاووس در شیراز دستگیر شد

وی تصریح کرد: به خاطر وجود تینر در زیرزمین و حریق رخ داده، ورود به آنجا بسیار سخت بود ولی نیروهای آتش‌نشانی ریسک وارد شدن به این محل خطرناک را کرده و اجازه ندادند حریق به بشکه‌های تینر برسد، چرا که اگر تینرها آتش‌می‌گرفتند اطفا و مهار بسیار سخت می‌شد.

کاوه آهنگران خاطرنشان کرد: خوشبختانه با کمترین خسارت، حریق اطفاء شد، اکنون کارشناسان در محل حادثه حضور دارند و علت آتش‌سوزی در دست بررسی است.

کلیدواژه ها :آتشنشانی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking