۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۸

اعزام ۵۲ طلبه جهادگر از چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل‌زده

اعزام ۵۲ طلبه جهادگر از چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل‌زده
گروه اجتماعی ــ کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۲ طلبه و روحانی از چهارمحال و بختیاری در قالب گروه جهادی به مناطق سیل‌زده غرب و جنوب غرب کشور اعزام شدند.

اعزام ۵۲ طلبه جهادگر از چهارمحال و بختیاری به مناطق سیل‌زدهعبدالحسین زمان‌پور، کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه روحانیون و مبلغین همواره پشتیبان، یار و همراه مردم و در همه‌ صحنه‌ها همراه و همقدم آنان هستند، اظهار کرد: روحانیون مستقر در استان چهارمحال و بختیاری، همگام با مردم سراسر کشور و به همراه سایر مبلغان و طلاب استان، در قالب کاروان‌های جهادی و تبلیغی به کمک مردم آسیب‌دیده از سیل رفتند.
زمان‌پور افزود: استان چهارمحال و بختیاری در شهرستان‌های بروجن، لردگان، اردل و کوهرنگ شاهد سیل بود و خسارت‌هایی به مناطق عشایر نشین و زمین‌های کشاورزی و مناطق صنعتی این مناطق وارد شد، اما مردم نوع‌دوست و همیشه درصحنه‌ این استان با توجه به اعلام نیاز بیشتر در مناطق سیل‌زده‌ غرب و جنوب غرب کشور، به کمک هم‌وطنان شتافتند.
وی ادامه داد: روحانیون استان با حضور در میان مردم استان ضمن جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم، در مناطق سیل‌زده حضور پیدا کردند.
کارشناس ساماندهی امور مبلغین و ائمه جماعات اداره کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: 52 مُبلغ، بالغ‌ بر 20 میلیون تومان ،500 تخته پتو، اقلام بهداشتی و مواد غذایی از محل کمک‌های مردمی به هلال‌احمر را با حضور در مناطق سیل‌زده و در قالب گروه جهادی، توزیع کردند.
زمان‌پور افزود: از تعداد 52 نفر روحانی که به مناطق معمولان، پل‌دختر، لرستان و خوزستان اعزام شدند، 10 نفر از روحانیون در این مناطق مستقر شدند.
گفتنی است، این مبلغین از تاریخ 22 فروردین به مدت 10 روز در این مناطق مشغول به خدمت‌رسانی هستند.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :روحانی استان
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking